Zamknij

Maja Bohosiewicz zbulwersowana sytuacją na lotnisku. „Kible obs*ane”

10.08.2022 14:33
Maja Bohosiewicz
fot. screen Instagram majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz nie kryła oburzenia sytuacją, którą zastała na jednym z polskich lotnisk. Od razu opublikowała zdjęcie i przedstawiła dość obrzydliwe szczegóły. Czekała ją niemiła niespodzianka.

Maja Bohosiewicz jest kolejną polską celebrytką, która ma za sobą nieprzyjemne doświadczenia na lotnisku. W ostatnim czasie narzekali m.in. Artur Chamski, który był załamany cenami na terminalu czy Julia Wieniawa, której po raz trzeci zgubiono walizkę. Emocjonującą przygodę ma też za sobą Edyta Pazura i jej mąż – bagażem aktora zainteresował się policyjny pies.

Zobacz także: Maja Bohosiewicz zażenowana piosenką polskiego rapera: "Rzygam"

Maja Bohosiewicz oburzona stanem toalet na polskim lotnisku

Maja Bohosiewicz wraz z rodziną postanowiła udać się na wypoczynek na ciepłą Majorkę. Zanim poprosiła internautów o polecenie dobrych knajpek i restauracji, opisała, co zastała na lotnisku w Modlinie.

Chyba każdego turystę oburzyłby stan toalet na lotnisku. Nie zachęcały do skorzystania – były zanieczyszczone fekaliami. Nawet gdyby ktoś się odważył, nie miałby możliwości użycia papieru toaletowego. Zwyczajnie go nie było, o mydle nie wspominając.

- Lotnisko Modlin - papieru brak, kible obs*ane, mydła brak, śmieci się z kosza wysypują – relacjonowała Maja Bohosiewicz na Instastory.

- Ale karta, co pół godziny podpisana. Tylko ze złą datą – skwitowała.

bohosiewicz lotnisko
fot. screen Instagram majabohosiewicz

Dziennikarze „Plotka” postanowili skontaktować się z lotniskiem w Modlinie. Otrzymali odpowiedź: „Badamy sprawę i przygotujemy komentarz”.

RadioZET.pl/Plotek.pl

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska