Zamknij

Magdalena Stępień zdradziła, że jej syn jest po pierwszej chemii. Pokazała zdjęcie [FOTO]

24.01.2022 13:27
Magdalena Stępień
fot. Instagram.com/ Magdalena Stępień

Magdalena Stępień kilka dni temu zdradziła, że jej synek ma nowotwór. Modelka poprosiła fanów o wsparcie. Teraz zdradziła, że jej synek jest już po pierwszej chemii. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka podzieliła się z fanami zdjęciem maluszka i podziękowała za modlitwę.

Magdalena Stępień zmaga się z trudnym czasem. Modelka bardzo przeżyła rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem, z którym doczekała się synka Oliwiera. Później okazało się, że malec ma nowotwór.

"Usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby. Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o życie" - napisała. "Jedyne, o co chce Was poprosić to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia" - wyznała Stępień niedawno.

Magdalena Stępień zdradziła, że jej syn jest po pierwszej chemii. Pokazała zdjęcie [FOTO]

Syn modelki i piłkarza ma rzadkiego guza wątroby"Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie, byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę - nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby" - pisała.

Jak się okazuje, maluszek jest już po pierwszej dawce chemii. Modelka udostępniła zdjęcie chłopca i podziękowała fanom za modlitwę.

"Wojownik po pierwszej chemii. Dziękujemy za modlitwę. Nie przestawajcie się modlić za mnie! Musimy wygrać" - pisała Magdalena Stępień, dodając uśmiechnięte zdjęcie synka.

Magdalena_stepien
fot. Instagram.com/ Magdalena Stępień