Zamknij

Magdalena Stępień o nowotworze synka. Poruszające wyznanie modelki. "Tylko Bóg widzi moje cierpienie"

25.01.2022 17:49
Magdalena Stępień
fot. Instagram/Magdalena Stępień/screen

Magdalena Stępień przed tygodniem poinformowała o tym, że jej 6-miesięczny synek ma raka wątroby. W najnowszej wypowiedzi modelka podzieliła się dramatycznym wyznaniem.

Magdalena Stępień to modelka, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie "Top Model". Choć życie zawodowe dość dobrze się jej poukładało, a ona cieszyć się może mianem influencerki, to niestety sukces ten nie szedł w parze z powodzeniem w życiu prywatnym. Modelka związała się przed kilkoma laty z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem, który ją zdradził. Potem, kiedy mu wybaczyła i razem zdecydowali się na dziecko, znowu coś się popsuło, a piłkarz odszedł od niej, gdy była w ósmym miesiącu ciąży.

Teraz na Stępień spadł kolejny cios - choroba synka Oliwiera. W minionym tygodniu gwiazda "Top Model" poinformowała, że rutynowe badania krwi doprowadziły do druzgocącej diagnozy - czyli odkrycia, że chłopiec ma nowotwór wątroby. Oliwier jest już po pierwszej chemii. To, co czują rodzice niemowlęcia trudno sobie wyobrazić.

Zobacz także: Michael Jackson maltretował psychicznie siostrę? Janet ujawniła prawdę. "Nazywał mnie dzi*ką"

Magdalena Stępień podzieliła się dramatycznym wyznaniem

W krótkiej wypowiedzi dla serwisu "Plotek" Stępień wyznała, że choć w ostatnich miesiącach spotkało ją bardzo wiele złego, a teraz do tego doszła choroba synka, to właśnie teraz ona czuje się bardzo silna. Modelka zapowiedziała, że będzie walczyć i nie podda się. Przyznała, że nikt nie wie tak naprawdę, ile już przeszła.

Tyle już przeszłam w ostatnich miesiącach, że w sumie nic nie jest w stanie mnie złamać, nawet choroba mojego dziecka! Damy sobie z tym radę! Bóg nam pomoże, tylko on widzi moje cierpienie i to, przez co przechodziłam i przechodzę - wyjawiła. Walczymy i działamy - dodała.

Trzymamy kciuki za Oliwiera i przesyłamy pozytywne myśli.