Zamknij

Magdalena Ogórek zdenerwowała się w TVP. „Wpadasz w zabieg marketingowy TVN”

12.05.2022 15:30
Magdalena Ogórek
fot. screen TVP Info "W tyle wizji" wyd. z dn. 11.05.2022

Magdalena Ogórek środowe wydanie „W tyle wizji” w TVP Info współprowadziła z dziennikarzem Wiktorem Świetlikiem. W pewnym momencie gwieździe nie spodobało się, że jej kolega po fachu „wpada w zabieg marketingowy TVN-u”.

Magdalena Ogórek jest związana z TVP od 2016 roku. Zaczęła wtedy współprowadzić program „W tyle wizji” w TVP Info. Potem dołączyła do „Studia Polska” oraz „W kontrze”. Aktualnie raz w tygodniu pojawia się również w cyklu „O co chodzi”. Jednak to „W tyle wizji” doszło do niemile widzianej sytuacji.

Zobacz także: Magdalena Ogórek rozwiodła się? "Jest uśmiechnięta i szczęśliwa"

Magdalena Ogórek przywołała do porządku kolegę. TVP zamienił w TVN?

11 maja Magdalena Ogórek wraz z Wiktorem Świetlikiem wzięli na tapet tzw. „Babcię Kasię”, czyli Katarzynę Augustynek. Jak się okazuje, kobieta może otrzymać Nagrodę m. st. Warszawy z inicjatywy radnych Koalicji Obywatelskiej. Niedawno została nagrodzona w plebiscycie „Wysokich Obcasów”.

Nagroda m.st. Warszawy może się również wiązać z otrzymaniem kwot pieniężnej. Magdalena Ogórek i Wiktor Świetlik w programie TVP Info starali się pokazać „Babcię Kasię” w dość negatywnym świetle.

Pokazano urywki nagrań, których bohaterką jest „Babcia Kasia”. W programie „W tyle wizji” widzowie mogli zobaczyć, jak starsza kobieta macha tęczową flagą, jednocześnie ubliżając funkcjonariuszom czy też uderza kijem mundurowych. Potem głos zabrali prowadzący.

Wiktor Świetlik najpierw żartem, a potem całkowicie poważnie zasugerował, że być może „Babcia Kasia” powinna być leczona w odosobnieniu przez widoczne zaburzenia. Używał jej „pseudonimu”, a nie imienia i nazwiska, na co uwagę zwróciła Magdalena Ogórek.

- Przestań z tą "babcią", bo wpadasz w ten zabieg marketingowy, który stworzyła telewizja TVN. Z pana w stosownym wieku, mam na myśli pana Jerzego Owsiaka, zrobiła Jurka. Panią Katarzynę, bezdzietną, absolutnie nieaspirującą do roli babci, nazwała babcią – krytykowała Magdalena Ogórek.

Wiktor Świetlik zaprotestował i ironicznie stwierdził, że „Babcia Kasia jest absolutnie babcią wszystkich Silnych Razem, radnych z KO”. Magdalena Ogórek również zadrwiła, mówiąc, że „to może być zaginiona babcia Marty Lempart, to tu bym się zgodziła. To mi zaczyna pasować”.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS