Zamknij

Magda Stępień pogrąża Rzeźniczaka. Opowiedziała, jak piłkarz zachował się, gdy rodziła

29.07.2021 19:50
Jakub Rzeźniczak
fot. EMPICS Sport/EAST NEWS

Jakub Rzeźniczak rozstał się z Magdaleną Stępień tuż przed narodzinami ich dziecka. Była uczestniczka "Top Model" samodzielnie wychowuje synka. Była samotna także podczas trudnego porodu. Jak zdradziła internautom Stępień, Rzeźniczak tego dnia wyjątkowo się nie popisał. 

Jakub Rzeźniczak niedawno po raz drugi został ojcem. Znana z "Top Model" Magdalena Stępień urodziła mu syna. Były piłkarz Legii i kapitan Wisły Płock jednak nie zdążył nacieszyć się narodzinami syna, ponieważ krótko przed porodem zdecydował się rozstać z modelką. Stępień miała to bardzo przeżyć, zwłaszcza że w mediach pojawiły się doniesienia o nowym związku Rzeźniczaka.

Ostatecznie była uczestniczka "Top Model" pogodziła się z wizją samodzielnego macierzyństwa. Jak wyznała w jednym z postów, "człowiek uczy się na błędach i dopóki sam nie doświadczy czegoś na własnej skórze, nie zrozumie". Niestety modelka jest kolejną ofiarą niedojrzałości gwiazdora Wisły Płock. Wcześniej Rzeźniczak zrujnował swoje małżeństwo z Edytą Zając. Miss Polonia 2014 złożyła papiery rozwodowe, gdy wyszło na jaw, że piłkarz ma nieślubne dziecko. Rzeźniczak nie zamierzał jednak zostać z matką swojej córki i związał się z Magdaleną Stępień, ale wkrótce ją zdradził. Mimo to modelka postanowiła dać mu drugą szansę. 

Jakub Rzeźniczak przyłapany na zdradzie. Uczestniczka "Top Model" ujawniła szczegóły

Magda Stępień przeżyła ciężki poród. Nie mogła liczyć na Rzeźniczaka 

Była gwiazda "Top Model" powoli otwiera się na temat ostatnich wydarzeń. W rozmowie z "Plejadą" Stępień wyznała, że podczas ciąży zaczęły jej doskwierać problemy natury psychicznej, których przyczyną były zmiany w sylwetce. Modelka frustrowała się przybieraniem na wadze, ale nie mogła liczyć na czułe wsparcie partnera, bo ten, zamiast przy niej być, wolał odejść do innej. 

Moja obecna sytuacja prywatna spowodowała, że czuję się trochę źle ze swoim ciałem. Wpadłam w lekkie kompleksy po tym, jak Kuba odszedł do innej kobiety. To wywołało we mnie smutek i rozżalenie. [...] Byłam w "Top Model". Mówili, że mam "ciało bogini". Nagle ono się zmienia przez ciążę i dowiaduję się, że mój partner odchodzi do innej. Czuję się źle sama ze sobą. Wiem, że wygląd to nie wszystko, ale to jest straszny cios - wyznała w wywiadzie Magda. 

Modelka kiepsko zniosła poród naturalny. Ból przerósł ją fizycznie i psychicznie. Rzeźniczka to jednak nie interesowało. Piłkarz znowu zawiódł na całej linii. 

Miałam skurcze 24 godziny, niestety Kuby nie było przy mnie. Mimo że wiedział, że się zaczęło i że mogę w każdej chwili urodzić, to przyjechał dopiero później przed szpital ze swoją nową partnerką. Mnie pomagają sąsiedzi. Bez tych wspaniałych ludzi nie dałabym sobie rady. Oni zawieźli mnie do szpitala. Byłam w tych bólach sama. O wszystkim, co się wydarzyło w ostatnim czasie, mówię ze łzami w oczach - wyznała Stępień i dodała, że dzień porodu był jednym z najbardziej traumatycznych w jej życiu. 

Modelka do dzisiaj nie może wybaczyć Rzeźniczakowi, że tak szybko wszedł w nowy związek.

Wiem, że huśtawka hormonalna to trudny przeciwnik. Myślę, że Kuba tego po prostu nie udźwignął. W mojej opinii postawił swoje szczęście ponad szczęście naszego dziecka. [...] Najgorsze w tym wszystkim jest to, że on tak szybko wszedł w nową relację - powiedziała Stępień. 

Jest mi przykro, że kobieta kobiecie potrafi zrobić takie świństwo. Ja bym nie mogła spać, wiedząc, że podczas gdy ja miło spędzam czas z mężczyzną, matka jego dziecka leży z noworodkiem sama w domu w czasie połogu. Nie mieści mi się to w głowie, jak można tak potraktować kobietę w ciąży - oceniła postawę nowej partnerki piłkarza. 

Kiedy ja wychodziłam z naszym synem ze szpitala, on randkował w przydrożnym barze. Na legendarny mecz na stadionie Legii Warszawa, podczas którego został kapitanem, zaprosił nową kobietę na trybuny. A tam powinnam siedzieć ja z naszym synem. Czuję żal - wyznała gorzko "Plejadzie" była gwiazda "Top Model".

Jakub Rzeźniczak podaje matkę swojego dziecka do sądu. Ma dość jej wypowiedzi?