Zamknij

Była gwiazda "Warsaw Shore" zmartwiła się objawami u córki. Zdradziła, co ustalił neurolog

21.01.2022 14:50
Magda Pyznar z córką
fot. Instagram:@magda.pyznar

Magda Pyznar z "Warsaw Shore" poinformowała, że u jej dwuletniej córki pojawiły się objawy mogące świadczyć o poważnej chorobie. Była gwiazda "Ekipy" wyznała, co powiedział jej neurolog. 

Magda Pyznar zyskała popularność dzięki udziałowi w programie MTV "Warsaw Show - Ekipa z Warszawy". W programie słynęła m.in. z umiejętności tańca na rurze oraz mówienia przez bekanie. Podobnie jak jej przyjaciółka Mała Ania, Magda była wielbicielką mocnego makijaży, doklejanych rzęs i wyzywających stylizacji. Po odejściu z reality show zmieniła się diametralnie - porzuciła imprezowy styl życia i zajęła się zawodowo fitnessem. Dziś 31-latka jest dyplomowaną dietetyczką, trenerką personalną i influencerką, a prywatnie - spełnioną mamą dwuletniej Zuzi.

Magda Pyznar zabrała córkę do neurologa. Co się dzieje z 2-letnią Zuzią?

Niedawno Magda Pyznar przeprowadziła się z córką do Hiszpanii. Zuzia poszła tam do przedszkola, o czym celebrytka opowiedziała przed paroma dniami w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". Niemal równocześnie była gwiazda "Warsaw Shore" przekazała fanom niepokojące wieści odnośnie zdrowia jej córeczki. 

Wybaczcie, że się dziś nie odzywam, ale idę z Zuzką do neurologa i mam stres. Każda mama mnie zrozumie. Cały czas mam różne myśli, nawet dziś już płakałam. Mam nadzieję, że niepotrzebnie - mówiła na Instastories przed wizytą u lekarza. (...) Może się okazać, że to tylko moje niepotrzebne obawy związane z tym, że po prostu rośnie. Dam wam znać jak będzie po i będzie ok - dodała. 

Po wyjściu od specjalisty była już spokojniejsza.

Neurolog powiedziała, że ze strony neurologicznej nie widzi niczego niepokojącego, że Zuzka świetnie się rozwija. Mam ją obserwować po prostu, ale to chyba robi każda mam od poczęcia dziecka. Nie ma też żadnych wskazań do robienia EEG, w poniedziałek idziemy do okulisty. Mam nadzieję, że będzie ok - przekazała Magda Pyznar. 

Wczoraj sobie tak pomyślałam… macierzyństwo jest fajne, kocha się dziecko, kocha się całym sercem, to jednak jest też straszne. Człowiek od momentu poczęcia tego dziecka musi się cały czas czymś stresować, martwić. Ja to się aż boję, jak ona dorośnie. Będę za nią biegać po dyskotekach - podsumowała była gwiazda "Ekipy". 

Paweł Kukiz Colin Farrel Paweł Wawrzecki
10 Zobacz galerię
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER, cats / Splash News/EAST NEWS, VIPHOTO/East News