Zamknij

Magda Gessler na zdjęciu sprzed 20 lat. Jak gwiazda "Kuchennych rewolucji" wyglądała bez loków? [FOTO]

Maciej Friedrich
13.04.2022 10:03
Magda Gessler
fot. screen: Instagram / magdagessler_official

Magda Gessler bez charakterystycznych loków? Gwiazda "Kuchennych rewolucji" pokazała zdjęcie sprzed niemal 20 lat, na którym możemy oglądać ją w prostych włosach. Jest niemal nie do poznania?

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek i osobowości telewizyjnych oraz niekwestionowana gwiazda stacji TVN. Uzdolniona bizneswoman i autorka książek kucharskich największą rozpoznawalność zyskała dzięki programowi "Kuchenne rewolucje", który możemy oglądać od 2010 roku. Pomaga w nim upadającym restauracjom i ich właścicielom, nie szczędząc ostrych słów krytyki, wulgaryzmów czy rzucania talerzami. To właśnie charakterystyczne, kontrowersyjne, ale bardzo często skuteczne metody Gessler sprawiły, że format jest tak popularny. Sama Magda skradła serca fanów dystansem, poczuciem humoru i barwną osobowością. Z jednej strony artystka, z drugiej twardo stąpająca po ziemi profesjonalistka - tak Gessler widzą jej wielbiciele.

Restauratorka ma grono oddanych fanów, cześć widzów jednak nie darzy gwiazdy ogromną sympatią. Nie da się ukryć, że gospodyni "Kuchennych rewolucji" jest wyrazista i nie da się przejść obok niej obojętnie. Jedną z jej cech charakterystycznych jest burza blond loków, która nie pozwala na pomylenie Gessler z żadną inną telewizyjną gwiazdą. Wiele osób nie wyobraża sobie 68-latki w innej fryzurze. Tymczasem sama Magda pokazała w sieci zdjęcie sprzed niemal 20 lat, na którym możemy podziwiać ją w prostych włosach. Jak sama przyznała, nie była to jej ulubiona stylizacja.

Te gwiazdy nie jedzą mięsa
10 Zobacz galerię
fot. East News

Magda Gessler bez loków? Gwiazda "Kuchennych rewolucji" pokazała zdjęcie w prostych włosach

Magda Gessler pozostaje w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W jednym z ostatnich wpisów restauratorka postanowiła podzielić się fotografią sprzed niemal 20 lat. Wykonane w 2003 roku zdjęcie jest o tyle niezwykłe, że możemy na nim podziwiać gwiazdę "Kuchennych rewolucji" w prostych włosach. Sama Magda przyznała, że zdecydowanie woli siebie w charakterystycznych i o wiele "ciekawszych" lokach.

- To wiosna 2003. Ja tej stylizacji szczerze nie znoszę. Jest powtarzalna nudna mimo wesołej miny. Ach, moi kochani, jesteście za? Czy na nie, jak ja? - spytała swoich wielbicieli.

Internauci w większości zgadzali się z gwiazdą, uznając, że najlepiej jej w bujnej fryzurze doskonale współgrającej z barwną osobowością.

- Loki wygrywają.

- Takie były trendy, ale trochę za sztywno i banalnie, teraz jest petarda, kolory, faktury, falbany, loki, odlot!

- O wow! Jak dziewczyneczka, pięknie. Ale loki to charakter.

- Ładnemu we wszystkim ładnie - czytamy w komentarzach.

A wam jaka odsłona Magdy bardziej się podoba?

Magda Gessler
fot. screen: Instagram / magdagessler_official