Zamknij

Magda Dziun i Frank Ferrer wzięli ślub. Była partnerka Karolaka poślubiła perkusistę Guns N' Roses

18.05.2022 14:30
Frank Ferrer i Magda Dziun
fot. screen: Instagram / mag_dziun

Magda Dziun, modelka i celebrytka znana ze związków z Tomaszem Karolakiem i raperem Tede, wzięła ślub. Polka została żoną perkusisty legendarnej grupy Guns N' Roses Franka Ferrera. W mediach społecznościowych podzieliła się ślubnymi zdjęciami.

Magda Dziun, a właściwie Magdalena Malicka to polska modelka, piosenkarka i celebrytka, która karierę rozpoczynała w wieku zaledwie 16 lat. Szybko została doceniona na świecie, jej zdjęcia pojawiały się  na okładkach prestiżowych magazynów. W 2011 roku próbowała podbić krajowy rynek muzyczny płytą A.M.B.A, jednak nie odniosła spektakularnego sukcesu. Na swoim koncie ma także współpracę z grupą Indios Bravos oraz epizod filmowy w obrazie "Drogi" z 2012 roku. W mediach o Magdzie głośno było także ze względu na jej związki. Dziun spotykała się z raperem Jackiem Granickim znanym na scenie jako TEDE oraz Tomaszem Karolakiem. Ten drugi związek miał zakończyć się, ponieważ aktor nie mógł zapomnieć o Violi Kołakowskiej.

- Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuję wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K szybciej się skończył, niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę - informowała Magda w 2018 roku.

Polka odnalazła szczęście u boku gwiazdy światowego rocka. Jej serce skradł Frank Ferrer, perkusista kultowej amerykańskiej grupy Guns N'Roses. W kwietniu 2022 roku w mediach pojawiła się informacja, że para postanowiła się zaręczyć. Zaledwie po miesiącu zostali małżeństwem, Dziun podzieliła się radosną wiadomością za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News

Magda Dziun i Frank Ferrer wzięli ślub. Polska celebrytka została żoną muzyka Guns N' Roses

Na profilu Magdy Dziun na Instagramie pojawiły się zdjęcia ze świeżo upieczonym mężem. Celebrytka nie kryła ogromnej radości.

- Pan i Pani Ferrer! 05.16.2022. Świadkiem i fotografem był Tadeusz Torzecki - czytamy w opisie  fotografii.

Jak donoszą zagraniczne media, Magda i Frank pobrali się w urzędzie cywilnym hrabstwa Santa Barbra, podobnie jak Kourtney Kardashian i Travis Baker. Na zdjęciach możemy podziwiać ich szczęśliwych, pozujących na tle oceanu. Pod postem zaroiło się od najlepszych życzeń, zarówno od fanów i przyjaciół z Polski, jak i zagranicy. 

- Gratulacje Dzieciaczku! - napisała Katarzyna Nosowska.

- Gratulacje - wtórował Adam "Nergal" Darski.

- Najlepszego - życzył raper Sokół.

My oczywiście także życzymy młodej parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.