Zamknij

Kiedy Maffashion wyjdzie za Fabijańskiego? Zdradziła szczegóły. "Wesele z marzeń"

25.01.2022 16:30
Maffashion
fot. screen: YouTube

Fani Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego zastanawiają się, czy i kiedy para zdecyduje się na ślub. Celebrytka w wywiadzie opowiedziała o szczegółach i wspomniała o weselu marzeń. 

Maffashion to jedna z największych gwiazd polskiego internetu, która pokazała, że działalność w sieci można przełożyć na ogromny sukces także poza nią. Julia Kuczyńska, bo tak naprawdę nazywa się blogerka i influencerka, w 2009 roku założyła blog poświęcony modzie, który spotkał się z entuzjastycznym odzewem internautów. Szybko otrzymała program w telewizji i została właścicielką własnej marki odzieżowej Staff by Maff, a nawet modelką i twarzą produktów producentów takich jak Gatta czy Bershka. W ubraniach z kolekcji Maffashion można było zobaczyć takie gwiazdy jak Kourtney Kardashian. Przez wiele kobiet uznawana jest za ikonę stylu i jedną z najbardziej wpływowych osobowości w polskim świecie mody.

Julia może także mówić o sukcesie w życiu osobistym. Od stycznia 2020 roku jest oficjalnie związana z aktorem Sebastianem Fabijańskim, znany między innymi z "Kamerdynera", "Pod Mocnym Aniołem" i filmów "Patryka Vegi. We wrześniu tego samego roku na świat przyszedł ich synek Bastian Jan. Fani Maffashion i jej partnera zastanawiają się, czy para ma zamiar zdecydować się na ślub. Kuczyńska postanowiła jasno odpowiedzieć.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Maffashion i Fabijański wezmą ślub. Blogerka odpowiedziała i wspomniała o ślubie marzeń

Maffashion często odpowiada na pytania swoich wielbicieli za pośrednictwem mediów społecznościowych. W najnowszej serii Q&A zabrała głos w sprawie swoich ślubnych planów. Jej zdaniem małżeństwo nie jest czymś niezbędnym dla udanego związku.

- Dużo pytań pojawia się o ślub. Czemu go nie chcę? Dlaczego go nie wzięliśmy? Jak ja mogę żyć bez ślubu, jak jest dziecko? Słuchajcie, nie każdy ma takie samo myślenie o pewnych sprawach. Nie dla każdego ślub jest priorytetem (...) Ja uważam, że kiedy ludzie się kochają, jest wsparcie, bliskość, to nie potrzebują papierka, żeby to potwierdzać. Okej, może być, jak ktoś chce, jak ma taką potrzebę, to przecież ludzie to robią, ale moim zdaniem nie trzeba się super spieszyć i kto chce i kiedy chce, to to robi. Bardzo nie rozumiem takiego podejścia troszeczkę starego, babcinego: musi być ślub, musi być ślub. No nie musi, to nie świadczy o tym, czy się ludzie kochają i czy związek jest udany - stwierdziła.

Maff nie wyklucza jednak, że kiedyś zmieni zdanie i zapragnie swojego wymarzonego ślubu. Nie ukrywa, że prawdopodobnie taki moment nie nadejdzie szybko.

- Ja miałam w swoim życiu koleżanki, które nawet nie miały jeszcze narzeczonego, a już chodziły przymierzać suknie ślubne, bo po prostu zawsze marzyły o tej sukni białej, by wyjść jak takie księżniczki. Ja nie mam takiej potrzeby. Może kiedyś. To nie jest tak, że nie, może kiedyś, ale to za 10, 15 lat. Jak tylko będziemy mieli na to ochotę, to sobie zorganizujemy wesele z marzeń - zdradziła.

Jeśli Julia i Sebastian czują się ze sobą świetnie, to rzeczywiście ciężko, by chcieli od życia czegoś więcej.