Zamknij

Maciej Orłoś rozstał się z żoną. Prezenter potwierdził przykre doniesienia

28.01.2022 11:59
Maciej Orłoś
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Maciej Orłoś rozstał się z Joanną Twardowską. Były prezenter "Teleexpressu" potwierdził doniesienia o zakończeniu trwającej ponad 26 lat relacji z trzecią żoną i matką jego dwojga dzieci. 

Maciej Orłoś przez lata był najpopularniejszych prezenterem programu "Teleexpress" w telewizyjnej Jedynce. Widzowie znali go również z szeregu różnych programów i widowisk, a także jako aktora z takich produkcji jak "W labiryncie", "Plecak pełen przygód", "Słaba wiara" oraz licznych epizodów, gdzie często pojawiał się jako prezenter telewizyjny. 

61-letni Maciej Orłoś w 2016 roku pożegnał się z Telewizją Polską. Po kilku krótkich mariażach z różnymi stacjami założył własny kanał na YouTube, gdzie komentował aktualne wydarzenia i przeprowadzał rozmowy ze znanymi gośćmi. W tworzeniu treści na kanale pomagał mu syn, Antoni Orłoś, prowadzący cykl "W telegraficznym skrócie". Od 2020 roku Maciej Orłoś pracuje w Radiu Nowy Świat, a dodatkowo organizuje szkolenia z wystąpień publicznych. 

Maciej Orłoś rozstał się z żoną Joanną Twardowską 

Prywatnie Maciej Orłoś ma czworo dzieci. Z drugiego małżeństwa ma dorosłych już synów: Rafała i Antoniego, a ze związku z Joanną Twardowską - syna Kubę i córkę Melanię. Prezenter rozwodził się dwa razy. Pierwsze małżeństwo Orłosia rozpadło się po bolesnym dramacie, a prezenter poprosiło żonę o rozwód, gdy ta zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Wkrótce były gwiazdor "Teleexpressu" związał się z Joanną Twardowską, właścicielką agencji public relations. Oboje byli w sobie bardzo zakochani i przez ponad dwadzieścia lat tworzyli udane małżeństwo. Niestety jakiś czas temu związek dobiegł końca. Maciej Orłoś potwierdził smutne wieści w rozmowie z "Super Expressem". 

Tak, to prawda, ale nie chcę o tym rozmawiać. To moje życie prywatne, o którym nigdy nie lubiłem opowiadać - powiedział.

Joanna Twardowska również nie chce komentować rozstania. Para była ze sobą po ślubie 26 lat. 

EN_01363279_0024
fot. TRICOLORS/East News
Gwiazdy, które rozstały się w 2021 roku. Niektóre z nich niespodziewanie
15 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News