Zamknij

Łukasz Płoszajski pokazał 11-letniego syna. Podobny do taty? [FOTO]

17.01.2022 12:10
Łukasz Płoszajski
fot. Instagram.com/ Łukasz Płoszajski

Łukasz Płoszajski jest tatą 11-letniego syna Mikołaja. Gwiazdor "Pierwszej miłości" co jakiś czas pokazuje chłopca na Instagramie. Tym razem zaprezentował w mediach społecznościowych zdjęcie ze spontanicznego wypadu na narty.

Łukasz Płoszajski ma za sobą trudny czas. Aktor "Pierwszej miłości" w 2020 roku stracił tatę, który zachorował na koronawirusa. Płoszajski bardzo przeżył tę tragedię. Aktor w trudnych chwilach mógł na szczęście liczyć na najbliższą rodzinę. Z pewnością wspólne chwile z synem pomogły Płoszajskiemu w chwilach zwątpienia.

Łukasz Płoszajski pokazał 11-letniego syna. Podobny do taty? [FOTO]

Aktor ma świetny kontakt z 11-letnim Mikołajem. Gwiazdor od czasu do czasu pokazuje zdjęcia pociechy na swoim Instagramie. Tym razem zaprezentował fotografię ze spontanicznego wypadu na narty z synem.

"O 11 decyzja, o 15 na nartach z synem"– napisał Płoszajski.

Łukasz i Mikołaj pozują ubrani niemal w takie same stroje. 11-latek ma na sobie narciarskie google. Widać, ze świetnie bawili się razem, a po zimowym szaleństwie wybrali się na pyszną, gorącą czekoladę.

Łukasz Płoszajski największą popularność zdobył w "Pierwszej miłości"

Łukasz Płoszajski zadebiutował w 2002 roku rolą w spektaklu Teatru Telewizji "Sesja kastingowa" w reżyserii Krzysztofa Zanussiego. Rok później skończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Przez 11 lat wcielał się w postać Toma Kerwooda w sztuce "Rodzina Kerwoodów" we wrocławskim Tetrze Komedia. Na małym ekranie widzowie po raz pierwszy mogli go zobaczyć w programie "Magazyn Kryminalny 997".

Płoszajski zagrał też w takich serialach jak m.in. "Fala zbrodni", "Kryminalni" oraz "Biurze Kryminalnym". Ogromną popularność przyniosła mu rola Artura Kulczyckiego w serialu "Pierwsza miłość". Z produkcją Polsatu gwiazdor związany jest od samego początku.

Prywatnie Łukasz jest w szczęśliwym małżeństwie z Emilią Oleksiak, którą poślubił w 2008 roku. Para doczekała się syna Mikołaja. Chłopiec skończył w tym roku 11 lat.