Zamknij

Love Island 4: Magda i Wiktor zwyciężyli w finale. Wybrali miłość czy pieniądze? [ZDJĘCIA]

11.10.2021 09:41
Love Island 4: Magda i Wiktor zwyciężyli w finale. Wybrali miłość czy pieniądze? [ZDJĘCIA]
fot. screen: Instagram / @loveislandwyspamilosci

Finał 4. edycji "Love Island": zwycięzcami zostali Magda i Wiktor. Oboje stanęli przed trudnym wyborem, czy poświęcić swoje uczucie dla dużych pieniędzy. Jaką decyzję podjęli i które pary znalazły się na niższych stopniach podium?

Finał 4. edycji "Love Island" za nami. Randkowy program emitowany na antenie Polsatu, niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem i jest bezpośrednią konkurencją dla "Hotelu Paradise", który możemy oglądać w TVN7. Także tutaj uczestnicy i uczestniczki bawią się w luksusowym obiekcie, cieszą słońcem i plażą, ale przede wszystkim romansują i przeżywają sercowe perypetie. Nie brakuje flirtów, miłosnych uniesień, łez, smutku, a także układów i intryg, bowiem część bohaterów naprawdę poszukuje miłości, a część stara się jak najlepiej dopasować, by mieć szanse na duże pieniądze. Program przyciąga przed ekrany także ze względu na kontrowersje, nie brakuje w nim skąpych strojów, wulgarności, a wiele osób zarzuca formatowi promowanie płytkich relacji i seksizmu.

Nie zmienia to faktu, że 4. już edycja "Love Island" nadal cieszy się sympatią widzów, a wielu z nich z całej siły trzymało kciuki za swoich faworytów. W finałowym odcinku udział wzięły trzy pary, które do tej pory zyskały największą sympatię widzów: Aleksandra i Adrian, Magda i Wiktor oraz Paulina i Andrzej. O tym, która z nich zwycięży, decydowali widzowie, a wyniki głosowania były tajne. Wyniki ogłosiła prowadząca show Karolina Gilon.

Love Island 4: Magda i Wiktor zwyciężyli w finale. Wybrali pieniądze czy miłość?

Trzecie miejsce w finale zajęli Paulina i Andrzej, na drugim stopniu podium znaleźli się Aleksandra i Adrian. Oznacza to, że zwycięzcami 4. edycji "Love Island" zostali Magda i Wiktor, którzy od wielu odcinków byli faworytami zdecydowanej większości widzów. Ostatecznie otrzymali aż 47 procent wszystkich głosów. Największe emocje wzbudzała jednak decyzja, jaką mieli podjąć triumfatorzy. Wybrali pieniądze czy miłość?

Kopertę z pieniędzmi wylosował Wiktor, więc to on miał szansę na otrzymanie głównej nagrody w wysokości 100 tysięcy złotych, gdyby zrezygnował ze związku z wybranką. Ten jednak nie miał najmniejszych wątpliwości i rozbił kulę, tym samym zrzekając się wygranej. Kto wie, może to początek bardzo udanego związku. Oczywiście w komentarzach nie brakuje głosów krytyki, ale wielbiciele Wiktora i Magdy z pewnością nie posiadają się z radości.

- Wygrała prawdziwa miłość - podsumowała jedna z fanek.

Niech to usłyszą
Niech to usłyszą