Zamknij

Lewandowska i Maserak w "Tańcu z gwiazdami"? Pokazali zdjęcia z treningu. "Kryształowa kula jest wasza" [FOTO]

29.04.2022 14:12
Rafał Maserak / Anna Lewandowska
fot. screen: Instagram / rmaserak / annalewandowskahpba

Anna Lewandowska i Rafał Maserak wspólnie na parkiecie "Tańca z gwiazdami"? Żona Roberta Lewandowskiego i tancerz pokazali wspólne zdjęcie z treningu. Internauci nie mają wątpliwości, że taneczna para mogłaby sięgnąć po Kryształową Kulę.

Anna Lewandowska to bez wątpienia czołowa polska celebrytka. Krajowa WAG, żona jednego z najbardziej uznanych na świecie piłkarzy Roberta Lewandowskiego, nie pozostaje w cieniu znanego męża. Sama ma na swoim koncie sukcesy w karate, a obecnie jest dla wielu Polek wzorem do naśladowania w kwestii zdrowego odżywiania i dbałości o formę fizyczną. Ania stworzyła prawdziwe imperium biznesu, rozgłos przekuła w pieniądze i może mówić o ogromnym sukcesie. Nie jest tajemnicą, że wiele marek pragnie nawiązać z nią współpracę, bowiem jej rozpoznawalność i ogromne zasięgi w mediach społecznościowych mogą być żyłą złota.

Wiele osób zastanawiało się, dlaczego Ania, wzorem wielu innych koleżanek z branży, nie decyduje się na karierę na małym ekranie. Prawdopodobnie gdyby tak wielka gwiazda chciałaby zaistnieć w telewizji, nie byłoby najmniejszego problemu. Jednak "Lewa" do tej pory nie zdecydowała się na udział w żadnym telewizyjnym show, choć wiele jej koleżanek widzieliśmy między innymi w "Tańcu z gwiazdami". W mediach zawrzało, gdy Anna opublikowała zdjęcia, na których tańczy z Rafałem Maserakiem. Czyżby jednak zgodziła się na udział w hicie Polsatu?

Anna Lewandowska
12 Zobacz galerię
fot. sportfotodienst/EAST NEWS

Anna Lewandowska w "Tańcu z gwiazdami"? Pokazała, jak tańczy z Maserakiem

Anna Lewandowska zasłynęła organizowanymi przez siebie obozami sportowymi, które nie są zbyt tanie, ale zapewniają uczestnikom wiele atrakcji. Część z nich mogliśmy poznać, uważnie obserwując media społecznościowe. Okazuje się, że z "Lewą" trenowała między innymi Małgorzata Rozenek-Majdan. Jednak udział celebrytki nie wzbudził aż tak dużego zainteresowania, jak zdjęcia Ani ćwiczącej taneczne figury w towarzystwie doskonale znanego z "Tańca z gwiazdami" Rafała Maseraka.

- Co to były za emocje, ponad 100 kobiet, które przyjechały na obóz walczyć o swoje marzenia… i przemianę! Miałem przyjemność poprowadzić dla dziewczyn trening taneczny! Jesteście wielkie! Dziękuję za zaproszenie Anna Lewandowska (...). Co myślicie o takim nowym duecie tanecznym? - napisał tancerz.

Posty gwiazd wywołały natychmiastową reakcję fanów, którzy oczami wyobraźni widzą ich w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". 

- Kryształowa kula jest wasza.

- Chcemy Annę Lewandowską w "Tańcu z gwiazdami"!

- Dawać Annę Lewandowską do "Tańca z gwiazdami" - czytamy,

Chcielibyście zobaczyć Anię w tanecznym show?