Zamknij

Lara Gessler zdradziła płeć dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

21.07.2020 11:49
Lara Gessler
fot. Instagram:@lara_gessler

Lara Gessler jest w ciąży z Piotrem Szelągiem. Córka Magdy Gessler urodzi chłopca czy dziewczynkę? Po tym zdjęciu fani nie mają wątpliwości, jakiej płci jest dziecko Lary Gessler.

Lara Gessler wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Termin porodu został wyznaczony na przełom września i października. Córka Magdy Gessler i jej partner, Piotr Szeląg, znają już płeć dziecka, a nawet wybrali już imię, ale chcieli niczego zdradzać mediom. W końcu Lara sama zagadnęła fanów o płeć jej pociechy. Kogucik czy kurka? - zapytała, pokazując wymowne zdjęcie. Internauci od razu domyślili się, jakiej płci jest dziecko Lary Gessler. 

31-letnia córka szefowej "Kuchennych rewolucji" ostatnio wywołała sensację, publikując nagą sesję ciążową zrealizowana na środku ulicy. Nie mniej ciekawie brzmiał komentarz Magdy Gessler, który fani odczytali jako potwierdzenie, że Lara spodziewa się córki. Kolejne wskazówki miały pojawić się na najnowszym zdjęciu. Tym razem wielu internautów nie miało wątpliwości, że Magda Gessler będzie miała wnuczkę. 

Lara Gessler wybrała imię dla dziecka. Zdradziła też, jaką babcią będzie Magda Gessler

Lara Gessler urodzi córkę?

Lara Gessler postanowiła zdradzić płeć dziecka w dość nietypowy sposób. Opublikowała zdjęcie wyciągniętego źdźbła trawy i zachęciła fanów do zgadywania. 

Kogucik czy kurka? - zapytała.

Większość komentujących stwierdziła zgodnie, że Lara Gessler spodziewa się dziewczynki. 

Kurka jak nic i to z lokami po babci Madzi - żartowali internauci. 

Niestety gwiazda nie chciała jednoznacznie potwierdzić, czy mają rację. Oficjalnie płeć dziecka Lary Gessler poznamy zapewne w nadchodzących miesiącach. 

Posłuchaj podcastu