Zamknij

Lara Gessler zdradziła płeć drugiego dziecka. Córka Magdy Gessler spełni swoje marzenie. "Zawsze chciałam"

23.05.2022 10:32
Lara Gessler
fot. screen: Instagram / lara_gessler

Lara Gessler niebawem po raz drugi zostanie mamą. Córka Magdy Gessler postanowiła zdradzić, czy na świat przyjdzie chłopiec, czy dziewczynka. Nie kryła radości i przyznała, że właśnie spełnia się jedno z jej marzeń.

Lara Gessler to popularna polska celebrytka i restauratorka, córka doskonale znanej gwiazdy "Kuchennych rewolucji" -Magdy Gessler. Poszła w ślady rodziców: ukończyła szkołę cukierniczą w Londynie, a doświadczenie zdobywała w Stanach Zjednoczonych. Jest właścicielką cukierni i restauracji "Słodki Słony" oraz szkoły gotowania "Pracownia Kulinarna", autorką książki "Słodki zielnik Lary". Doskonale odnalazła się także w roli influencerki. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 250 tysięcy użytkowników, z którymi Gessler jest w stałym kontakcie.

Prywatnie Lara jest w szczęśliwym związku z prawnikiem Piotrem Szelągiem. Para pobrała się w 2020 roku, a 1,5 roku temu na świat przyszła ich ukochana córeczka Nena. Gessler nie ukrywała radości z macierzyństwa, jeszcze przed narodzinami pociechy chwaliła się między innymi efektami kontrowersyjnej nagiej ciążowej sesji zdjęciowej. Pod koniec marca małżonkowie poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka. Wielu fanów zastanawiało się czy córka gwiazdy "Kuchennych rewolucji" urodzi chłopca, czy dziewczynkę. Lara postanowiła przerwać milczenie i zdradziła tajemnicę za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska

Lara Gessler w drugiej ciąży. Celebrytka zdradziła płeć kolejnego dziecka

Na profilu Lary Gessler na Instagramie pojawiło się rodzinne zdjęcie, na którym przyszła mama pozuje z ukochanym mężem i małą Neną. W opisie córka Magdy Gessler zdradziła, że spełniło się jej marzenie. Wiadomo już, że 32-latka urodzi chłopca.

- Całe życie chciałam mieć syna i córkę, będę miała córkę i syna - zdradziła, odpowiadając na liczne pytania internautów.

Wyznanie Lary wywołało entuzjastyczne reakcje fanów, którzy w komentarzach zasypali ją gratulacjami i najlepszymi życzeniami.

- Gratulacje. Cudnie wyglądacie.

- Ale super, że się spełniło.

- Gratulacje i warto marzenia realizować

- Pozytywny człowiek, w nagrodę uzyskuje spełnienie swych marzeń. Gratulacje - czytamy.

Oczywiście dołączamy do gratulacji.