Zamknij

Kwaśniewska i Badach świętują 9. rocznicę ślubu. Pokazali zdjęcia z uroczystości [FOTO]

23.09.2021 09:33
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach
fot. Tricolors/ East News

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują już 9. rocznicę ślubu. Z tej okazji na profilach zakochanych pojawiły się zdjęcia z uroczystości ślubnej. Ola i Kuba z odpowiednim dla siebie poczuciem humoru postanowili skomentować opublikowane fotografie.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są już małżeństwem 9 lat. Zakochani postanowili uczcić rocznicę, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia z uroczystości ślubnej. Obydwoje postanowili z przymrużeniem oka skomentować fotografie. Kuba Badach zamieścił ujęcie ze ślubnej, ale jakże sielskiej sesji zdjęciowej.

Zobacz też: Ola Kwaśniewska szczerze o bezdzietności. "Zasmuca mnie poziom braku zrozumienia"

Kwaśniewska i Badach świętują 9. rocznicę ślubu. Pokazali zdjęcia z uroczystości [FOTO]

"W dniu 9. rocznicy ślubu zupełnie przypadkiem znalazłem i zamieszczam zdjęcie finalistów trzeciej edycji programu „Rolnik szuka żony” - napisał w swoim stylu muzyk. Z kolei Ola Kwaśniewska zdecydowała się opublikować klimatyczne czarno-białe zdjęcie z uroczystości, które podpisała z właściwym sobie poczuciem humoru i użyciem odpowiednim hasztagów. "Kto by pomyślał, że to już 9. lat, odkąd zaczęliśmy z Kubą nierówną walkę na żarty" - podpisała zdjęcie Ola.

W komentarzach zakochani zebrali mnóstwo gratulacji i miłych słów.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach po raz pierwszy spotkali się w 2009 roku w Radiu Zet, gdzie Kuba wręczył Oli swoją płytę. Kolejne spotkanie zaangażowane zostało przez Dorotę Szelągowską i jej ówczesnego męża - Adama Sztabę.

"Bardzo marzyliśmy o tym, by Ola i Kuba się poznali. Zaprosiliśmy ich kiedyś do siebie. Wszystko zaczęło się więc na naszym balkonie" - mówił jakiś czas temu Adam Sztaba w jednym z wywiadów.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach wzięli ślub 22 września 2012 roku w Kościele Polowym Wojska Polskiego w Warszawie.

 "Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji. Ale dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy. Paradoksalnie, ledwo wyszliśmy ze spotkania z prawnikiem, którego radziliśmy się, jak walczyć o prawo do prywatności, już czytaliśmy, że odwiedziliśmy kancelarię prawną, żeby podpisać intercyzę. Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą"  - mówiła Ola Kwaśniewska w rozmowie z magazynem "Viva!".