Zamknij

Kuba Wojewódzki zadrwił z Marcina Hakiela? Tancerz odpowiedział. "Rozwodowy tour" [FOTO]

19.05.2022 16:13
Marcin Hakiel / Kuba Wojewódzki
fot. screen: Instagram / marcinhakiel / kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki w swoim felietonie zadrwił z Marcina Hakiela i jego dzielenia się informacjami z prywatnego życia po rozstaniu z Katarzyną Cichopek? Tancerz postanowił skomentować słowa "króla TVN" za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy szykuje się medialny konflikt?

Marcin Hakiel to uznany polski tancerz, który zdobył medialną popularność dzięki udziałowi w tanecznym show "Taniec z gwiazdami". Partnerował Katarzynie Skrzyneckiej, jednak największy sukces osiągnął w parze z Katarzyną Cichopek. Nie tylko zwyciężyli w 2. edycji programu oraz "Finale Finałów Tańca z gwiazdami", ale także otworzyli wspólnie szkołę tańca. Przede wszystkim jednak odnaleźli na tanecznym parkiecie miłość. W 2008 roku pobrali się, doczekali dwójki dzieci i uznawani byli za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie. Niestety, do czasu, na początku marca 2022 roku Marcin i Kasia poinformowali, że się rozstali. Choć zapowiadali, że nie będą komentować końca relacji, Hakiel stawał się coraz bardziej wylewny, aż doprowadził do skandalu.

W wywiadzie dla "Miasta kobiet" 38-latek zasugerował, że Cichopek nie była mu wierna, czym wywołał lawinę plotek. Na gwiazdę "M jak Miłość" spadła fala krytyki, pojawiły się także informacje o rzekomym romansie Katarzyny z Maciejem Kurzajewskim, z którym pracuje na planie "Pytanie na śniadanie". Z negatywnymi komentarzami musi mierzyć się także Hakiel, coraz częściej w internetowych komentarzach można przeczytać ostre słowa osób, których zdaniem mężczyzna "wywleka brudy" żeby wzbudzić wokół siebie rozgłos. Być może do tego grona należy także Kuba Wojewódzki, który w swoim felietonie wspomniał o byłym ukochanym Cichopek.

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News

Kuba Wojewódzki obraził Marcina Hakiela? Tancerz skomentował felieton "króla TVN"

Kuba Wojewódzki poza pracą w TVN publikuje także felietony na łamach tygodnika "Polityka". W tekście zatytułowanym "Mea pulpa" dziennikarz odniósł się między innymi do medialnych wypowiedzi Marcina Hakiela, który po rozstaniu z Katarzyną Cichopek stał się bardzo popularny. Kuba zasugerował, że tancerz może czerpać radość z rozgłosu wokół swojej osoby.

- Marcin Hakiel wreszcie ma sukces. Tancerz właśnie odbywa rozwodowy tour po mediach. Tym razem w ramach cyklu Plejada Live opowiadał, jaki jest szczęśliwy, że jest nieszczęśliwy. Albo na odwrót - czytamy.

Hakiel postanowił zareagować na tekst Wojewódzkiego za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdziwi się jednak każdy, kto podejrzewał, że Marcin będzie oburzony słowami "króla TVN" i rozpocznie medialną batalię. Na swoim Instastory opublikował fragment tekstu i podziękował 58-latkowi.

- Dzięki za dobre słowo - napisał mąż Kasi Cichopek, dodając zabawną emotikonę.

Najwyraźniej Hakiel nie ma zamiaru przejmować się ani docinkami Kuby, ani licznymi komentarzami internautów.

Wpis Marcina Hakiela
fot. screen: Instagram / marcinhakiel