Zamknij

Kuba Wojewódzki krytykuje Maffashion. "Lepiej się wypowiada w formie zdjęcia, niż w werbalnej"

21.10.2021 11:08
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/ East News

Kuba Wojewódzki po raz kolejny wbił szpilę osobie z branży. Tym razem dostało się Maffashion. Wojewódzki w najnowszym odcinku swojego programu nie szczędził blogerce przykrych słów.

Kuba Wojewódzki od lat wzbudza kontrowersje. Dziennikarz mówi to, co myśli i nie boi się krytykować kolegów i koleżanek z branży. Ostre słowa padają w jego programie na antenie TVN oraz w tygodniku "Polityka" w jego rubryce o show-biznesie. Tym razem Wojewódzki wbił szpilę Maffashion.

Zobacz też: Przeprosiny za słowa Wojewódzkiego o "aucie z zespołem Downa". Internauci krytykują. "Rubaszny wujo"

Kuba Wojewódzki krytykuje Maffashion. "Lepiej się wypowiada w formie zdjęcia, niż w werbalnej"

W najnowszym odcinku programu Kuba Wojewódzki na kanapie zasiedli promujący nowy film "Furioza" ze swoim udziałem Mateusz Damięcki oraz influencer Marcin Dubiel. Ten po nagraniu odcinka zaproponował Wojewódzkiemu udział w popularniej grze "f*ck, marry, kill", czyli "zabij, poślub, prześpij się", w której należy zdecydować, z kim z trzech podanych osób wykona się podane wcześniej czynności.

Gwiazdor ujawnił swoje preferencje i powiedział:

"Littlemooonster96 bardzo miła. Maffashion była u mnie dwa razy i chyba nigdy więcej jej nie zaproszę, więc właściwie mógłbym "kill", bo myślę, że ona lepiej się wypowiada w formie zdjęcia niż w formie werbalnej" - podkreślił.

W dalszej części jego wypowiedzi padło na kolejne osoby.

"Lexy, ze względu na szacunek do Ciebie, to tylko zaręczyny, Natsu nie moja bajka, Wersow wziąłbym do biblioteki, żebyśmy razem poczytali. Ona robi na mnie potrzebę intelektualnego przygarnięcia, więc słowo "f*ck" w tym przypadku odpuszczam" - powiedział.

Przypomnijmy, że Wojewódzki kilka tygodni temu na kanapie "Dzień Dobry TVN" w dość krytycznych słowach wypowiadał się o Małgorzacie Rozenek, "która sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością jej dzieci" oraz Kasi Cichopek.