Zamknij

Kuba Wojewódzki kończy 58 lat! Pochwalił się urodzinowym sernikiem. Obok gołe pośladki

02.08.2021 13:41
Kuba Wojewódzki
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Kuba Wojewódzki znów szokuje. Dziennikarz i prezenter obchodzi właśnie swoje 58. urodziny. Pochwalił się w sieci swoim urodzinowym sernikiem, jednak uwagę internautów przykuły gołe pośladki, widoczne na zdjęciu.

Kuba Wojewódzki jest jednym z najbardziej wyrazistych i kontrowersyjnych prezenterów w polskim show biznesie. "Król TVN" od lat potrafi zaskoczyć swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami, nie zawsze smacznymi żartami i stylem bycia, z powodu którego często bywa uznawany za wiecznego chłopca. Tymczasem dziennikarz kończy już 58 lat i nie omieszkał pochwalić się tym w sieci. Na Instagramie zamieścił zdjęcie swojego "urodzinowego sernika". Nie zabrakło tam jednak wyrazistego akcentu, jakim są... gołe kobiece pośladki, które - choć nie znajdują się w centrum fotki - przykuły uwagę internautów.

Zobacz także: Doda szuka nowego partnera. Wiadomo, czego bezwzględnie wymaga. "Ja po prostu stawiam sprawę jasno"

Kuba Wojewódzki kończy 58 lat. Pokazał na zdjęciu tort i pośladki

Kuba Wojewódzki już od dawna walczy o swoich odbiorców, serwując im co jakiś czas roznegliżowane zdjęcia - oczywiście nie swoje, a różnych kobiet. Na jego profilu na Instagramie podobne treści pojawiają się regularnie. Tak jest i tym razem. Przy okazji swoich 58. urodzin, które przypadały na 2 sierpnia, Wojewódzki pokazał urodzinowy tort, a dokładniej urodzinowy sernik z owocami. I to pewnie ciasto przykułoby uwagę, gdyby nie fakt, że w kadrze znalazły się gołe damskie pośladki, na których widać jedynie sznureczek od stringów.

Część internautów żywiołowo zareagowała na zdjęcie i oprócz życzeń dla Wojewódzkiego zostawiła także komentarz na temat widocznych gołych pośladków. Pojawiły się też żarty, że to ogolone pośladki dziennikarza. Jednak część odbiorców jest wyraźnie zniesmaczona. W jednym z komentarzy Wojewódzki został porównany do Hugh Hefnera, w innym zasugerowano, że jego profil jest bardzo źle prowadzony, a on sam powinien szukać innych metod na przyciągnięcie uwagi.

"Szanowni, naprawdę po człowieku takiego formatu winniśmy oczekiwać czegoś więcej, niż prowokacyjnych „lecących” po najniższych instynktach fotek, które budują lawinę komentarzy w stylu: dmuchnąłeś już i czekamy na budyń, serio - takiego wizerunku potrzebuje Pan Wojewódzki?? Kto mu ogarnia ten profil?" - pyta internautka.

Inni zauważają, że pokazywanie czyichś pośladków w sieci nie jest ok.

"Seksistowskie i słabe to. Szkoda", "Coraz gorzej", "Nie masz co pokazać, pokaż d**ę", "Serio nie widzisz w dodaniu tej foty nic złego? Obudź się, to już nie jest 1999", "Czy Ty rzeczywiście jesteś tak zdesperowany, że musisz mieć d**ę przy jedzeniu jako dekorację?", "Jednak prawda, że z wiekiem facet głupieje" - piszą internauci. Niektórzy zapowiedzieli, że przestają obserwować profil Wojewódzkiego. "Czas się pożegnać" - głosi jeden z komentarzy.

Pojawiły się także komentarze obrońców Wojewódzkiego. Jeden z nich zauważył, że "samozwańczy "Król TVN" robi to celowo, a kobieta, której ciało widać na zdjęciu, na pewno się zgodziła.

"Nikt jej nie kazał, więc dajcie spokój. Wiadomo, że Kuba wrzuca takie foty, by prowokować dzbanów" - zauważył.

Czy rzeczywiście tak jest, trudno powiedzieć, choć nie da się ukryć, że jeśli tak, to na pewno osiągnął swój cel.