Zamknij

„Kuba Wojewódzki”: Maciej Musiał szczerze o relacji z Kingą Dudą

Maciej Friedrich
17.04.2019 12:12
„Kuba Wojewódzki”: Maciej Musiał szczerze o relacji z Kingą Dudą
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EST NEWS

Maciej Musiał był gościem Kuby Wojewódzkiego. Opowiedział dziennikarzowi TVN między innymi o relacjach, jakie łączą go z córką Andrzeja Dudy, Kingą Dudą oraz swoim zamiłowaniu do kobiet.

Maciej Musiał jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Karierę rozpoczynał jako nastolatek, pojawiając się między innymi w „Ojcu Mateuszu” i „Hotelu pod żyrafą i nosorożcem”. Jednak dopiero kiedy dołączył do obsady „Rodzinki.pl”, zwrócił na siebie uwagę telewizyjnego światka. Sukces produkcji zapewnił mu popularność oraz angaże w kolejnych serialach: „Hotel 52”, „Krew z krwi” oraz „Czas honoru”. Wcielił się również w rolę Jana Meli w filmie „Mój biegun” oraz otrzymał posadę prowadzącego „The Voice of Poland”

W 2018 roku Maciek został pomysłodawcą pierwszego polskiego serialu Netflixa „1983”. Został również zaangażowany do serialowego „Wiedźmina”, nad którym pracuje platforma.

ZOBACZ: Maciej Musiał w Radiu ZET: "Kiedy dowiedziałem się o roli w Wiedźminie, postawiłem wszystkim piwo w Warsie"

Maciej Musiał
fot. Piotr Molecki/East News

Maciej Musiał u Kuby Wojewódzkiego o znajomości z Kingą Dudą

Kuba Wojewódzki bardzo chciał dowiedzieć się, ile prawdy jest w plotkach o relacjach Maćka z Kingą Dudą. Musiał na początku zasłaniał się koniecznością zachowania dyskrecji, ostatecznie jednak zdradził kilka szczegółów. Pochwalił się między innymi, że uratował prezydencką córkę przed dwoma pijanymi mężczyznami.

– W trakcie wieczoru wyborczego znalazłem Kingę na Facebooku. No i zaczepiłem ją. Nie odczepiła mnie, zaczęliśmy trochę pisać. Potem spotkaliśmy się na imprezie u znajomego zaraz po tym, jak jej tata został prezydentem [...] Potem szliśmy bulwarami i ją uratowałem. Szło dwóch pijanych facetów i jeden ewidentnie leciał na Kingę. A ja wtedy stanąłem między nimi i ją obroniłem. No i oprowadziłem ją po Pałacu Prezydenckim.... Ale absolutnie nie byliśmy nigdy razem.

Maciej przyznał jednak, że jest wielbicielem kobiet.

– Absolutnie jestem łasuchem, jeśli chodzi o kobiety. Są cudowne, cierpliwe, mądre, inspirują nas. Są wszystkim tym, czym my nie jesteśmy – podsumował.

 

RadioZET.pl/MF