Zamknij

Książę Karol znalazł sposób, aby dokuczyć Meghan. Wini ją za ostatnie nieszczęścia w rodzinie

24.05.2021 10:35
Książę Karol
fot. Rex Features/East News

Książę Karol postanowił dokuczyć Meghan, którą obwinia za ostatnie nieszczęścia w rodzinie królewskiej. Niestety, jego zemsta może odbić się na Archiem i jego nienarodzonej siostrzyczce.

Książę Karol znalazł sposób, aby dokuczyć Meghan. Gdy Markle pojawiła się w rodzinie królewskiej, Karol wspierał ją, jak tylko mógł. Niestety, po ostatnim wywiadzie u Oprah Winfrey i odseparowaniu syna Harry'ego od rodziny, Karol jest na nią wściekły. Tygodnik "National Enquirer" dotarł do informacji, jakoby Karol uknuł zemstę na Meghan. Najnowsza okładka grzmi: "Gorzka zemsta Karola na Meghan!".

Zobacz też: Książę Karol po objęciu tronu zmieni oblicze monarchii? Ujawniono plany syna królowej Elżbiety

Książę Karol znalazł sposób, aby dokuczyć Meghan. Wini ją za wszystkie nieszczęścia w rodzinie

"Karol wini Meghan za rozerwanie rodziny i jest wściekły, że jego porywczy syn Harry jest zbyt słaby, by jej przeciwstawić" - czytamy w tygodniku. Doszło nawet do tego, że Karol sugerował Harry'emu, aby ten rozwiódł się z Markle.

"Harry jest zaślepiony miłością i wolał odejść od swoich królewskich krewnych, niż zostawić swoją nową rodzinę Meghan, Archiego i córeczkę, która ma się urodzić za kilka tygodni" - pisze gazeta.

Książę Karol planuje odmówić dzieciom Markle wszystkich tytułów królewskich, gdy zostanie królem. To jeszcze jednak nie wszystko. Zarówno Harry, jak i Meghan zostaną wypisani z testamentu. Dodatkowo Karol nakazał personelowi pałacu, aby ci nigdy więcej nie wspominali nazwiska synowej.

"Karol uderza Meghan tam, gdzie boli najbardziej – pozbawiając ją władzy i prestiżu" - zdradza informator "National Enquirer".