Zamknij

Książę Karol miał romans ze znaną piosenkarką? "Mogłabym być pierwszą żydowską księżniczką"

07.07.2021 21:20
Książę Karol
fot. Jan KUCHARZYK/East News

Książę Karol, były mąż księżnej Diany, często oskarżany był o liczne romanse. Czy jednym z nich był związek ze znaną na całym świecie aktorką i piosenkarką ? Jej słowa zdają się to potwierdzać.

Książę Karol to jeden z najważniejszych i najbardziej medialnych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę Walii jest pierworodnym synem królowej Elżbiety II i księcia Filipa, co czyni go pierwszym w kolejności do objęcia tronu. Po śmierci ojca przejął tytuł księcia Edynburga. Jednak o 72-letnim członku monarchii przez lata mówiło się nie przez pryzmat jego kariery na dworze, ale raczej skandali, jakich był udziałem. 29 lipca 1981 roku ożenił się z Dianą Spencer, czyli księżną Dianą, tragicznie zmarłą i jedną z najbardziej medialnych postaci, jakie znalazły się w królewskiej rodzinie. Owocem ich związku są William i Harry.

Karol znajdował się na medialnym świeczniku bardzo często, głównie przez posądzenia o liczne romanse, a nawet zdrady. Rozwóz z Dianą w 1996 roku został uznany za ogromny skandal, zwłaszcza że książę przyznał się do romansu z obecną żoną, Camillą Parker-Bowles, kiedy był mężem księżnej. Co więcej, wyznał, że ngdy jej nie kochał, a do ożenku został zmuszony przez ojca. Już trzy lata wcześniej ujawniono nieprzyzwoitą rozmowę Camilli i księcia. Okazuje się, że to nie jedyny "skok w bok" członka monarchii, który mógł niebagatelnie wpłynąć na otoczenie królowej Elżbiety II.

ZOBACZ TAKŻE:  Książę Karol znalazł sposób, aby dokuczyć Meghan. Wini ją za ostatnie nieszczęścia w rodzinie

Książę Karol miał romans z Barbarą Streisand? Zaskakujące słowa gwiazdy

Jednym z romansów, o jaki podejrzewany jest książę Karol, jest związek z popularną aktorką i piosenkarką Barbara Streisand, znaną doskonale z takich filmów jak "Książę przypływów" czy "Zabawna dziewczyna", za który otrzymała statuetkę Oscara.

- Zawsze byłem wielkim fanem niezwykle wszechstronnej amerykańskiej aktorki i piosenkarki Barbry Streisand. W 1974 roku, kiedy służyłem w Royal Navy, jako młody porucznik fregaty HMS Jupiter, zadzwoniliśmy do bazy marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych w San Diego w Kalifornii. Kiedy usłyszałem, że kręci film, miałem szczęście odwiedzić plan i tam się z nią spotkać - cytuje Karola Page Six.

Plotki o gorącym romansie nie cichły przez lata, a podsycała je sama Streisand, która występując na charytatywnym koncercie księcia, użyła słów, które wywołały ogromne zamieszanie.

- Gdybym dobrze rozegrała swoje karty, mogłabym być pierwszą żydowską księżniczką - stwoerdziła.

Kto wie, znając opinie krążące o byłym mężu Diany, taka możliwość nie była wykluczona.