Zamknij

Krzysztof Rutkowski zmienił fryzurę? „Myślałem, że to Zbigniew Wodecki” [FOTO]

20.01.2022 12:25
Krzysztof Rutkowski
fot. Instagram screen detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski pokazał się fanom w nowej fryzurze i zdradził, że to efekt diety. Na zdjęciu na Instagramie pozuje z burzą kręconych włosów. Wiele osób przyznało, że teraz wygląda zdecydowanie lepiej, młodziej, a inni porównali go do Zbigniewa Wodeckiego i do Jona Bon Jovi.

Krzysztof Rutkowski intensywnie udziela się na Instagramie i z powodzeniem może liczyć już na miano influencera. Już raz zaskoczył fanów szokującym fotomontażem, a teraz przyszła pora na kolejny. Niektórzy jednak uwierzyli, że to koniec słynnej „kwadratowej” fryzury.

Zobacz także: Krzysztof Rutkowski zniesmaczył zdjęciem. Detektyw "lansuje się" z kocykiem nieżyjącej Madzi z Sosnowca [FOTO]

Krzysztof Rutkowski zmienił fryzurę? Fani nie dowierzają

Maja Rutkowski oraz Krzysztof Rutkowski dodali na swoje media społecznościowe zdjęcie, które dokumentuje spektakularną „przemianę” – burza włosów i śnieżnobiały uśmiech robią wrażenie. Nie obyło się bez zareklamowania firmy cateringowej.

- Dobrego wieczoru. Po cateringu nie tylko rosną mięśnie, ale także włosy. Ściskam Was ciepło – napisał Krzysztof Rutkowski.

Momentalnie zaroiło się od komentarzy, w których czytamy, że taka fryzura zdecydowanie bardziej pasuje Krzysztofowi Rutkowskiemu. Czy w niedalekiej przyszłości pokusi się o taką zmianę na stałe?

Fani prześcigali się w pomysłach, kogo teraz przypomina Krzysztof Rutkowski. Wiele osób porównywało go do Zbigniewa Wodeckiego, który również słynął z bujnej fryzury. Inni nawiązali do gwiazdy rocka, a nawet Krzysztofa Krawczyka. Z kolei oślepiający uśmiech skojarzył im się z imiennikiem, Krzysztofem Ibiszem.

- Jaki kraj, taki Mickey Rourke – skwitował internauta.

- Znacznie lepiej! Jestem za... Ale własne odbicie w szybie okna zostało jeszcze w starej fryzurze… - zauważył jeden z obserwatorów.

- Mi przypomina Krzysztofa Ibisza, chociaż tylko z uśmiechu, twarz bardziej Ibisza niż Rutkowskiego – analizowała kolejna osoba.

- Myślałem, że to Zbigniew Wodecki – czytamy.

- Łoooooo petarda,mega look, a włosy jak światowej sławy legendy – komplementował inny z instagramowiczów.

Krzysztof Rutkowski już raz zszokował fanów, kiedy na zdjęciu zrobionym przy okazji Bożego Narodzenia pokazał się w ulizanej fryzurze, a jego żona pozowała w słynnej „kwadratowej”. Na szczęście był to tylko fotomontaż.

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS