Zamknij

Krzysztof Rutkowski podzielił się przykrą wieścią. „Wypadek w Grecji”

30.07.2022 15:02
Krzysztof Rutkowski
fot. Instagram/detektywkrzysztofrutkowski/screen

Krzysztof Rutkowski z rodziną przebywa obecnie na urlopie. Na Instagramie podzielił się przykrą wieścią o niespodziewanym przykrym incydencie, do którego doszło już pierwszego dnia wypoczynku. „Wypadek w Grecji”

Krzysztof Rutkowski już niebawem zadebiutuje na ekranach Polsatu w jednym z najbardziej popularnych tanecznych show: „Taniec z gwiazdami”. Zaledwie kilka dni temu wspólnie z Sylwią Madeńską przekazał, że to właśnie oni tworzą pierwszą ujawnioną parę programu.

Tymczasem jeszcze przed rozpoczęciem morderczych treningów Krzysztof Rutkowski z rodziną wybrał się na urlop do Grecji. Jak się okazuje, wypoczynek rozpoczął się drobnym wypadkiem syna Mai i Krzysztofa.

Zobacz także: Książę William miał romans? Księżna Kate miała nie zgadzać się na łóżkowe udziwnienia

Krzysztof Rutkowski junior miał wypadek. „Zawalczył z rekinami”

O wypadku syna poinformował w mediach społecznościowych Krzysztof Rutkowski. Do zdjęcia, na którym widać Krzysztofa juniora w trakcie zabiegu, wykonywanego przez lekarkę, dodał zabawny opis, z którego wynika, że chłopiec ma uraz na nodze. Rutkowski zażartował, że jego syn stoczył walkę z rekinami.

Junior zawalczył z rekinami. Wyszedł z tego pojedynku zwycięsko odniósł jedynie delikatne zadrapania od ich zębów – napisał na Instagramie.

Więcej w materiale na YouTube wyjaśniła mama malca, relacjonując pierwsze momenty pobytu.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego przekazała, że pierwszego dnia wypoczynku w Grecji doszło do nieprzyjemnego wypadku, który doprowadził do urazu u Krzysztofa juniora. Chłopiec miał rozcięte udo. Wszystko miało wydarzyć się podczas zabawy i choć jest to niegroźna rana, to jedna wymagała interwencji lekarskiej. Na szczęście rana była na tyle drobna, że pomocy udzielono w pobliskiej aptece. Wykonany został także zastrzyk przeciwko tężcowi, a także wykonano opatrunek, zastępujący szwy.

Delikatne rozcięcie uda. Skaleczył się w trakcie zabawy – wyjaśniła Maja Rutkowski w komentarzu dla Plejady.

Po incydencie chłopiec nie mógł korzystać ze wszystkich uroków wypoczynku i nieco odpoczywał, ale - jak wynika z wideo - rana szybko zaczęła się goić.