Zamknij

Krzysztof Jackowski niepokojąco o czwartej fali. Zdradził, czego ludzie będą się bać

01.07.2021 08:10
Krzysztof Jackowski
fot. Jakub Walasek/ Reporter/ East News

Krzysztof Jackowski po raz kolejny uraczył swoich fanów wizją dotyczącą przyszłości. Tym razem jasnowidz przepowiedział pogodę dla rolników. Zdradził też, czy czeka nas czwarta fala oraz czego możemy się po niej spodziewać.

Krzysztof Jackowski regularnie publikuje na Instagramie wizje dotyczące przyszłości. Słynny jasnowidz z Człuchowa komentuje też pandemię koronawirusa. W najnowszym filmie na YouTubie zdradził, czy czeka nas czwarta fala. Choć w Polsce mamy już znacznie mniej zakażeń, mówi się, że wariant Delta oraz brak chętnych na zaszczepienie się może wszystko odwrócić. Jasnowidz Jackowski zdradził, czy mamy się czego obawiać.

Zobacz też: Krzysztof Jackowski szczerze o życiu prywatnym. Wspomniał o swoim synu

Jasnowidz Krzysztof Jackowski niepokojąco o czwartej fali. Zdradził, czego ludzie będą się bać

"Pewna rzeczywistość została już zmieniona. Jak w tych czasach zmienia się rzeczywistość? Wystarczy to ogłosić. Przyjmujemy informacje, one w naszych głowach zajmują miejsce i rzeczywiście w pewnym momencie zaczynamy tą ogłoszoną rzeczywistość akceptować. W czwartej fali będziemy bali się efektów tego, na co niektóre osoby będą chorowały" - zdradził Jackowski.

Jasnowidz w swoich wizjach zajmuje się wieloma tematami, m.in. pogodą. Krzysztof Jackowski zdradził, czy pogoda tego lata będzie sprzyjać rolnikom.

"Jeszcze trochę suszy będzie, a potem lato zmieni się w bardzo pogodowo urozmaicone. To znaczy będzie przeplatane. Przeciętne, polskie lato. Tak mi się wydaje" - podkreślił Jackowski. Śledzicie jego wizje?