Zamknij

Krzysztof Cugowski zastąpi Gromee w jury "Twoja twarz brzmi znajomo”

21.01.2022 17:54
Gromee i Krzysztof Cugowski
fot. Łukasz Kalinowski/ East News/ Tricolors/ East News

Krzysztof Cugowski będzie nowym jurorem szesnastej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Zastąpi w tej roli Andrzeja Gromalę, czyli Gromee.

Krzysztof Cugowski będzie nowym jurorem 16. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W tej roli gwiazdor zastąpi Andrzeja Gromalę, czyli Gromee, który był jurorem w 15. edycji TTBZ.

"To była piękna przygoda! Takie też kiedyś się kończą. Jednak dokładnie TA przygoda już zawsze będzie trwać w moim sercu! Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to dla mnie show tworzone z piękna, uśmiechu, szczerości i kreatywności. Wszystko ze wspaniałą ekipą! Mam na myśli Artystów na scenie, ale także wspaniałe grono Jury. W moim sercu jest też cała ekipa produkcyjna! Profesjonalizm i jakość, a jednocześnie pasja i radość - tak wyglądał dla mnie ten program "- czytamy w oświadczeniu Gromali.

Zobacz też: Twoja twarz brzmi znajomo 16: nagrania programu wstrzymane. Co dalej z nową edycją?

 Krzysztof Cugowski zastąpi Gromee w jury "Twoja twarz brzmi znajomo”

Jak donosi portal Wirtualne Media pozostałymi jurorami w programie będą: Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski i Małgorzata Walewska. Show poprowadzą bez zmian Katarzyna Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski.

Warto podkreślić, że 16. transzę programu "Twoja twarz Brzmi Znajomo" Polsat pokaże wiosną 2022 roku. Show najprawdopodobniej będzie nadawany w piątkowym prime-time (tak jak to miało miejsce podczas dwóch ostatnich edycji), ale ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.