Zamknij

Krystian Ochman rozstał się z dziewczyną. "Nam nie wyszło"

Sylwia Wamej
21.04.2022 12:11
Krystian Ochman
fot. Instagram.com/ Krystian Ochman

Krystian Ochman w jednym z najnowszych wywiadów zdradził, że obecnie jest singlem, a jego związek to już przeszłość. Tegoroczny reprezentant Polski w konkursie Eurowizji wyznał, co jego zdaniem wpływa na udany związek.

Krystian Ochman w rozmowie z serwisem Plejada.pl otworzył się na temat życia prywatnego. Tegoroczny reprezentant w konkursie Eurowizji zdradził, że rozstał się ze swoją dziewczyną. Dodał też, co jego zdaniem wpływa na udany związek.

Zobacz też: Krystian Ochman z historycznym wynikiem przed Eurowizją 2022. Polak robi furorę za granicą

Krystian Ochman rozstał się z dziewczyną. "Nam nie wyszło"

"Nie mam teraz dziewczyny, ale myślę, że to wspaniała rzecz mieć taką drugą osobę, z którą możesz być otwarty i mówić jej wszystko. Zaufanie jest bardzo ważne w takiej sytuacji" - powiedział muzyk w rozmowie z Plejadą. Według gwiazdora jedną z kluczowych rzeczy jest odpowiednie dobranie się.

"Myślę, że z odpowiednią osobą niezależnie od sytuacji, jeśli będziecie się trzymali, to będzie wspaniale i pięknie. To zależy, ale nam nie wyszło" - wyznał gorzko. Ochman dodał, że rozstanie nie wpłynie negatywnie na jego przygotowanie do Eurowizji.

"Nie odejdę od tego, że mogę trochę więcej skupić się na przygotowaniach" - zdradził.

Przed Krystianem Ochmanem teraz bardzo pracowity czas. Muzyk za niecałe dwa miesiące będzie reprezentować nasz kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Krystian Ochman to amerykańsko-polski piosenkarz i kompozytor, który w swojej twórczości łączy brzmienie śpiewu klasycznego z repertuarem rozrywkowym.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET