Zamknij

"Królowe życia": nowa bohaterka zajmuje się malowaniem zwłok

18.05.2022 10:06
Julia von Stein
fot. Instagram/Julia von Stein/screen

W show "Królowe życia" pojawi się nowa bohaterka. Julia von Stein pochodzi z Tarnowa i ma bardzo nietypowy fach: zajmuje się malowaniem zwłok i projektowaniem trumien.

"Królowe życia" obecne są na antenie TTV już kolejny rok. Program niezmiennie cieszy się ogromną popularnością - nic dziwnego, że nie znika z anteny. Aby przyciągnąć uwagę widzów, do programu zapraszani są nowi bohaterowie, a ich osoby nierzadko wywołują duże kontrowersje. Niektórzy z czasem zyskują olbrzymią sympatię widzów - mimo wcześniejszych niechęci. Tak na przykład stało się z najpopularniejszą bohaterką, którą jest Dagmara Kaźmierska, oskarżana o sutenerstwo.

Przez "Królowe życia" przewinęła się już spora liczba uczestników. W pierwszy sezonach była m.in. aktorka filmów porno - Joanna Skrzypczak, która twierdziła, że była "stewardessą w prywatnych dżetach", była para gejów - Gabriel Seweryn i Rafał Grabias, którzy na krótko po odejściu z programu z hukiem się rozstali, był też Arek Zgorzelski, czyli "Megakot" - deweloper, który w sieci chwalił się zażywaniem twardych narkotyków i romansami z "małolatami".

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska usłyszała przerażającą diagnozę. "Jedna noga do ucięcia"

Julia von Stein z "Królowych życia" zajmuje się malowaniem zwłok

Teraz do grona uczestników dołączy kolejna bohaterka, której krótką "wizytówkę" wyemitowano w niedawnym odcinku programu. Jest to Julia von Stein, która zajmuje się kosmetyką pogrzebową, czyli przygotowaniem zwłok do ceremonii. Ponadto, projektuje też trumny. Zakład pogrzebowy jest rodzinnym biznesem, dla którego Julia, mieszkająca na co dzień w Warszawie, często przyjeżdża do rodzinnego Tarnowa.

Udział w "Królowych życia" będzie dla nowej bohaterki świetną okazją do poszerzenia grona obserwatorów w sieci. Blondwłosa piękność ma już na Instagramie blisko 16 tysięcy obserwatorów i można się spodziewać, że zainteresowanych przybędzie lawinowo. Co ciekawe, projektantka trumien jest w bliskiej relacji z Klaudią Halejcio, u której zresztą gościła na baby shower. Ciekawe, czy aktorka kibicuje koleżance.