Zamknij

Gabriel Seweryn zatrzymany przez głogowską policję. Wpadł także jego partner

Judyta Wanicka
06.04.2022 12:40
Gabriel Seweryn
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Gabriel Seweryn został zatrzymany przez policję - podaje portal Głogów.naszemiasto.pl. Były gwiazdor "Królowych życia" prowadził auto pomimo utraconego prawa jazdy. Funkcjonariusze zatrzymali także partnera celebryty, który od pewnego czasu był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. 

Gabriel Seweryn został zatrzymany w piątek 1 kwietnia na głogowskiej starówce. Jak podaje portal Głogów.naszemiasto.pl, w czasie rutynowej kontroli drogowej okazało się, że były bohater "Królowych życia" kierował autem bez uprawnień. Obok w samochodzie siedział partner Seweryna, który również ma na pieńku z prawem. Obaj zostali przewiezieni na komendę. 

Gabriel Seweryn i jego partner zatrzymani przez policję 

Jak podaje głogowski portal, znany projektant utracił prawo jazdy w 2020 roku na okres trzech lat, ale mimo to wsiadł za kółko. Wpadł podczas policyjnej kontroli.  

- Policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli samochód marki Audi. Podczas legitymowania i sprawdzania w systemie okazało się, że kierujący posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Płońsku - przekazał głogowskiemu portalowi Łukasz Szuwikowski, oficer prasowy KPP w Głogowie.

Badanie alkomatem wykazał, że Gabriel Seweryn był trzeźwy. Policjantów zainteresował także 30-letni towarzyszysz projektanta, prywatnie - jego życiowy partner. Po wylegitymowaniu okazało się, że mężczyzna figuruje w systemie jako osoba poszukiwana. Sąd Rejonowy w Legnicy wydał w jego sprawie nakaz przymusowego doprowadzenia. Groziła mu kara pozbawienia wolności z możliwością zamiany na karę grzywny w wysokości trzech tysięcy złotych. 

Były król życia i jego przyjaciel zostali zabrani na komendę. Kierujący bez uprawnień Gabriel Seweryn po przesłuchaniu został zwolniony, podobnie jak jego partner, który zapłacił zaległą grzywnę. Za wybryk projektanta grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Żurnalista oskarżony o oszustwa? Chodzi o setki tysięcy złotych. Jest komentarz. "Uciekałem jak szczur"

10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News