Zamknij

Królowe życia: Dagmara załamana nowym wyglądem syna. Kazała mu to zgolić [FOTO]

23.03.2021 17:16
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" nie może patrzeć na metamorfozę syna. Conan nieco się zapuścił i zaprezentował oldschoolowy zarost. Podczas wizyty u barbera gwiazda bez ogródek powiedziała, co myśli o nowym wyglądzie dwudziestolatka. 

Dagmara Kaźmierska powróciła na ekrany w dziesiątym sezonie "Królowych życia". Widzowie znowu mają okazję śledzić perypetie bogatej właścicielki butiku z Kłodzka i jej zabawnych towarzyszy. Już tradycyjnie Dagmarze towarzyszą Jacek i Edzia oraz ukochany syn Conan, który mimo wymagających studiów nadal pojawia się w serialu TTV.

Conan niezmiennie pozostaje oczkiem w głowie mamy. Oboje kochają się nad życie, ale bywa, że chłopak funduje matce prawdziwą terapię szokową. Ostatnio dwudziestoletni student medycyny postanowił wprowadzić pewną zmianę w wyglądzie. Nie chodzi jednak o mięśnie, które od paru lat sukcesywnie dopracowuje na siłowni, ale oldschoolowy zarost, jaki zafundował sobie pod nosem. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent na Fundację Radia ZET

Królowe życia: Dagmara wyśmiała metamorfozę Conana

Conan do tej pory preferował gładką twarz, ale gdy poszedł na studia, postanowił poeksperymentować z zarostem. Gdy dwudziestolatek pokazała się matce z rzadkim, lecz wyraźnie zarysowanym wąsem, ta parsknęła śmiechem.

Wąs?! Człowieku, Piłsudski by ci zazdrościł. Zgalamy to spod nosa! - drwiła Dagmara.

Syn królowej życia postanowił jednak zadbać o swój nowy wizerunek u profesjonalnego barbera. Dagmara błagała golibrodę, żeby ten usnął z twarzy chłopaka "p***y kłak" - jak to określiła. Była załamana, gdy Conan zażyczył sobie przycięcie zarostu w równomierne trójkąty.

Zobaczcie, jak Kaźmierska zareagowała na pomysł syna. 

Królowe życia: Conan ma dziewczynę? Syn Dagmary wreszcie wyjawił, czy jest w związku