Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska po zawieszeniu formatu zostanie aktorką? Pojawi się w filmie [FOTO]

Maciej Friedrich
06.06.2022 11:45
Dagmara Kaźmierska
fot. screen: Instagram / queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska zostanie aktorką? Po pojawieniu się informacji o zawieszeniu emisji "Królowych życia" kontrowersyjna celebrytka poinformowała, że wystąpi w filmie. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z koleżanką z planu.

"Królowe życia" to jeden z najpopularniejszych polskich reality-show, który ogromną popularność zdobył między innymi dzięki kontrowersjom. Program pokazujący życie osób, które cieszą się z życiowego sukcesu i realizują swoje marzenia, podbił serca widzów, jednak wielokrotnie podkreślano, że promuje bohaterów, którym daleko do bycia wzorem do naśladowania. Nie zmienia to faktów, że 12 edycji nie mogło narzekać na słabą oglądalność. Tym większym szokiem dla wielbicieli "Królowych" była decyzja stacji TVN o zawieszeniu produkcji.

- „Królowe życia” to jeden z najchętniej oglądanych programów TTV. Po intensywnych 6 latach i emisji prawie 300 odcinków, w porozumieniu z bohaterami, zdecydowaliśmy zawiesić produkcję serii. Nie wykluczamy powrotu w kolejnych sezonach. Natomiast jeszcze w tym roku bohaterowie „Królowych Życia” pojawią się w innych programach realizowanych na zlecenie TTV - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Bez wątpienia największą gwiazdą formatu była Dagmara Kaźmierska, postać niezwykle barwna, choć z kryminalną przeszłością. Celebrytka spędziła 14 miesięcy w więzieniu, usłyszała wyrok między innymi za zmuszanie kobiet do prostytucji i udział w zorganizowanej grupie przestępczej, nic więc dziwnego, że obok szerokiego grona oddanych fanów 47-latki nie brakuje osób, które wypowiadały się o niej negatywnie. Okazuje się, że obrotna gwiazda nie zniknie z ekranów, tym razem zobaczymy ją w filmie.

ZOBACZ TAKŻE:  Królowe życia: 10 ciekawostek o Dagmarze Kaźmierskiej. Tego nie dowiesz się z programu [FOTO]

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska zagra w filmie. Celebrytka wystąpi w polskiej komedii

Na profilu Dagmary Kaźmierskiej na Instagramie pojawił się wpis, w którym gwiazda "Królowych życia" poinformowała, że wystąpi w nowym komediowym filmie "Ślicznotka", który według opisu ma być "filmową opowieścią o miłości, akceptacji i marzeniach". Celebrytka na opublikowanym zdjęciu pozuje z Joanną Kurowską.

- Like always babe, like always. Kochanie, Joanno Kurowska, wiesz, o co kaman. Kochani, słowo na niedzielę - by iść w nowe, trzeba zostawić stare. Już niedługo film "Ślicznotka", w którym mam zaszczyt zagrać przyjaciółkę wspaniałej Joanny Kurowskiej. Czekajcie na nas. Całujemy mocno - czytamy.

Fani Kaźmierskiej entuzjastycznie zareagowali na wieść o nowym zawodowym wyzwaniu, jakie przed sobą postawiła.

- Będzie na pewno ciekawie.

- Uwielbiam was obie - za poczucie humoru i za wszystko tak naprawdę.

- Jesteś najlepsza! Twoja pozytywna energia zmienia życie - pisali.

Kto wie, może Dagmara z "królowej życia" zmieni się w "królową polskiej komedii".