Zamknij

Królowa Elżbieta II przywitała nowego członka rodziny. Monarchini nie ukrywa swojego szczęścia

14.06.2021 21:12
Królowa Elżbieta II
fot. ANWAR HUSSEIN COLLECTION/SIPA

Królowa Elżbieta II uwielbia zwierzęta, a zwłaszcza czworonogi. Ostatnio monarchini musiała pogodzić się ze śmiercią jednego z nich. Teraz Królowa Elżbieta dostała wyjątkowy prezent urodzinowy - uroczego szczeniaka rasy corgi.

Królowa Elżbieta II kocha czworonogi Niestety, jakiś czas temu musiała zmierzyć się ze śmiercią jednego z nich. Ukochany piesek mieszaniec corgi Vulcan pożegnał się z życiem w maju. A ostatnie miesiące nie rozpieszczały przecież brytyjskiej monarchini. W kwietniu zmarł ukochany mąż Elżbiety II - książę Filip. Jak donosi "The Sun", wreszcie los uśmiechnął się do Królowej.

Zobacz też: Królowa Elżbieta II oszukana przez Harry'ego? Ujawnił więcej niż powinien

Królowa Elżbieta II przywitała nowego członka rodziny. Nie ukrywa swojego szczęścia

Z okazji urodzin Elżbiety książę Andrzej postanowił podarować ukochanej mamie pięknego szczeniaka rasy corgi. Choć Andrzej został odsunięty ze stanowiska panującego członka rodziny królewskiej, w dalszym ciągu jest blisko swojej mamy i doskonale wie, co może poprawić jej humor.

Warto dodać, że książę Yorku Andrzej ma dość zszarganą reputację. W końcu na jego koncie nie brakuje skandali. Zarzucano mu m.in. rasizim. Andrzej przyjaźnił się też z oskarżonym o nadużycia seksualna Jeffreyem Epsteinem.