Zamknij

Królikowski na miesiąc opuszcza dom. Ciężarna Opozda zostanie sama. O co chodzi?

04.11.2021 07:45
Królikowski i Opozda
fot. Piotr Molecki/East News

Antek Królikowski aż na miesiąc wyprowadzi się z domu. Choć minęły zaledwie trzy miesiące od jego ślubu z Joanną Opozdą, aktor zdecydował się wyjechać na cały miesiąc. Ma pływać po Atlantyku.

Antek Królikowski i Joanna Opozda od trzech miesięcy są małżeństwem, którego zawarcie było dla wielu jego fanów sporym zaskoczeniem. On i Opozda wcześniej byli już razem, ale się rozstali. Nikt nie przewidywał, że jednak postanowią do siebie wrócić. Choć wszędzie pojawiały się plotki o tym, że powodem zakończenia związku był rozrywkowy styl życia Antka, to jednak oficjalny powód tego kroku nigdy nie wyszedł na światło dzienne. Widać, było to coś, co nie wpłynęło na możliwość dania sobie jeszcze jednej szansy. I jak widać, była to dobra decyzja, bo para cieszy się swoim szczęściem i już czeka na potomstwo.

Okazuje się jednak, że po trzech miesiącach małżeństwa Antek aż na miesiąc opuści ukochaną, by... pływać po Atlantyku.

Zobacz także: Macualay Culkin ma 41 lat. Tak dziś wygląda chłopiec z kultowego filmu "Kevin sam w domu"

Antek Królikowski udaje się w miesięczny rejs po Atlantyku

Jak ustalił "Super Express", Antek Królikowski popłynie w miesięczny rejs, podczas którego realizowany będzie program "Przez Atlantyk". Gazeta, powołując się na osobę z ekipy programu, informuje, że za swoją pracę Antoni zainkasować ma niemałą sumkę, bo aż 200 tysięcy złotych. Podobno umowy zostały już podpisane i trwają przygotowania. Rejs rozpocząć się ma jeszcze w listopadzie.

- "Przez Atlantyk" to program, w którym udział weźmie kilka gwiazd. Będą one przez miesiąc płynąć jachtem z Karaibów na Majorkę - informuje źródło "Super Expressu".

Jesteście ciekawi rezultatu?