Zamknij

Królikowski i Opozda już niedługo powiedzą sobie tak. Wyciekły szczegóły ich wesela

03.08.2021 11:14
Opozda i Królikowski
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Antek Królikowski i Joanna Opozda już niedługo staną na ślubnym kobiercu. Ponieważ ceremonia zbliża się wielkimi krokami, w mediach pojawiają się coraz nowsze "smaczki", dotyczące tego wydarzenia. Właśnie pojawiło się kilka szczegółów na temat wesela. Zakochani nie mają zamiaru na nim oszczędzać.

Antek Królikowski i Joannna Opozda już jakiś czas temu potwierdzili oficjalnie, że znów są razem. Kilka miesięcy rozłąki jak widać było im potrzebne, by zrozumieć, że nie mogą bez siebie żyć. Kiedy Opozda opublikowała na Instagramie wspólną fotkę z Królikowskim, wielu fanów przestrzegało ją przed wchodzeniem do tej samej rzeki. Aktorska para wyraźnie jednak postanowiła to, co było, zostawić za sobą i odważnie ruszyć do przodu - czego dowodem jest ich ślub.

Pierwsze pogłoski o tym, że Opozda i Królikowski mają się pobrać, pojawiły się w mediach na początku lipca. Wtedy też do sieci wyciekła treść zaproszeń ślubnych, która brzmi jak zaproszenie na spektakl teatralny. Podobno także Opozda świętowała swoje urodziny dość nietypowo, bowiem impreza wyglądała jak połączona z wieczorem panieńskim. Na torcie znalazła się figurka panny młodej.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny o tym, dlaczego przestał chodzić do kościoła. Ksiądz zadał mu pytanie

Antek Królikowski i Joanna Opozda wyprawią huczne wesele. Zapłacą krocie

Kilka tygodniu po oficjalnym potwierdzeniu, że zakochani dali sobie drugą szansę, Królikowski ujawnił zaręczyny. Zrobił to pozdrawiając Opozdę ze sceny festiwalu im. Pawła Królikowskiego. Wtedy pojawiły się kolejne wieści o rychłym ślubie i podróży poślubnej, w którą wybiorą się na Madagaskar.

Jak wynika z najnowszych informacji, pełną parą idą przygotowania do wesela, które odbyć się ma w pałacu z Zdunowie. W wydarzeniu uczestniczyć będzie 150 gości, którzy będą mogli skosztować kuchni polskiej i francuskiej. Koszt tak zwanego "talerzyka" łącznie z alkoholem wyniesie minimum 500 złotych. Do tego wynajem 21 pokoi dla gości. A przecież to niejedyne wydatki, jakie ponosi się w związku z organizacją wesela. Z informacji, przedstawionych przez "Super Express" wynika, że zabawa weselna kosztować będzie ponad 200 tysięcy złotych.