Zamknij

Maffashion świętuje sukces. Jej kreację założyła słynna Kardashianka [FOTO]

14.10.2020 16:31
Julia Kuczyńska "Maffashion"
fot. Jan Bielecki/East News

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, ma powody do dumy. Jedno z obrań stworzonych przez jej markę Eppram wybrała sama Kourtney Kardashian znana z kultowego reality show "Z kamerą u Kardashianów". Polska projektantka pokazała, jak prezentowała się przyrodnia siostra Kylie Jenner.

Julia Kuczyńska, w środowisku internautów lepiej znana jako Maffashion, to jedna z pierwszych polskich blogerek i influencerek, która pokazała, że dzięki działalności w sieci można odnieść gigantyczny sukces, spełnić marzenia i wkroczyć do ścisłego grona najpopularniejszych polskich celebrytów. Julia w 2009 roku postanowiła podzielić się swoim zamiłowaniem do mody z innymi i złożyła bloga, na którym dzieliła się między innymi swoimi stylizacjami. Po zaledwie dwóch latach wzięła udział w pierwszej kampanii marki odzieżowej, a w 2012 stworzyła własną markę Staff by Maff. Kuczyńska zaczęła pojawiać się w branżowych magazynach, udzielać wywiadów, a jej blog znalazł się na 7. miejscu w rankingu blogów modowych stworzonym przez "Press".

Maffashion została mamą, we wrześniu na świat przyszło dziecko blogerki i aktora Sebastiana Fabijańskiego. Julia nie ukrywa wielkiej radości z powodu macierzyństwa, ale teraz ma także powody do dumy związane z jej działalnością zawodową i zamiłowaniem do mody. Kolejna stworzona przez nią marka, Eppram, cieszy się dużą popularnością, a teraz ma szansę podbić także rynki zagraniczne. Nieoczekiwanie bowiem w marynarce Eppram pokazała się członkini słynnej rodziny Kardashianów Kourtney Kardashian.

ZOBACZ TAKŻE:  Co znaczy BJF? Imię dziecka Maffashion "odkodowane"! Zdradził je Sebastian Fabijański

Maffashion świętuje sukces. Kourtney Kardashian w kreacji Julii Kuczyńskiej

Na profilu Maffashion na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy podziwiać Kourtney Kardashian, jedną z gwiazd popularnego show "Z kamerą u Kardashianów" i przyrodnią siostrę Kendall Jenner i Kylie Jenner. Celebrytka została sfotografowana z przyjaciółką Addison Rae. Julia nie kryła dumy, bowiem okazało się, że obie panie mają na sobie marynarki z kolekcji Kuczyńskiej.

- Jaram się! Bo jak doskonale wiecie dziewczyny maja dostęp do mody z najwyższej półki. Na co dzień mogą przebierać w ubraniach od największych projektantów, a wybrały Eppram! Bo? Bo im się spodobały rzeczy! Cieszymy się całym teamem jak szaleni! - nie kryła podekscytowania blogerka i projektantka.

Radość nie jest bezpodstawna, ponieważ style gwiazd takich jak słynne Kardashianki jest kopiowany przez kobiety na całym świecie, co może niebagatelnie wpłynąć na popularność marki Eppram i zwiastować kolejny sukces Maffashion. Dość powiedzieć, że profil Kourtney na Instagramie obserwuje ponad 102 miliony użytkowników, co samo w sobie jest darmową reklamą na ogromną skalę. Gratulujemy!