Zamknij

Kourtney Kardashian i Travis Barker wzięli oficjalny ślub. "Przyrzekli sobie miłość"

16.05.2022 11:12
Kourtney Kardashian i Travis Baker
fot. screen: YouTube

Kourtney Kardashian i Travis Barker oficjalnie są małżeństwem. Jak informują zagraniczne media, celebrytka i muzyk pobrali się w Santa Barbra. Poprzedniego "ślubu" udzielił im sobowtór Elvisa Presleya.

Kourtney Kardashian to członkini rodziny słynnych Kardashianów, jednej z najsłynniejszej na świecie rodziny familii celebrytów, której międzynarodowy rozgłos przyniosło kontrowersyjne reality-show "Z kamerą u Kardashianów". Amerykanka doskonale wykorzystała rozgłos i zmieniła się w żywą markę, zarabiając przy tym oszałamiającą fortunę. Odniosła sukces jako modelka i osobowość telewizyjna, jest właścicielką sieci ekskluzywnych butików, stworzyła także własne linie odzieży i kosmetyków. Próbowała swoich sił także jako aktorka, w 2021 roku mogliśmy oglądać ją w filmie "Cały on".

Prywatnie Kourtney związana jest z Travisem Bakerem, jednym z najpopularniejszych amerykańskich perkusistów, znanym z grupy Blink 182 oraz współpracy z takimi artystami jak Rihanna, Avril Lavigne, Eminem czy Snoop Dogg. Zostali parą w 2021 roku, oboje posiadają dzieci z poprzednich związków, Kourtney trójkę, a Travis dwoje. Ich związek najwyraźniej rozwija się bardzo szybko, bowiem postanowili go zalegalizować. Zagraniczne media informują, że Kardashian i Baker oficjalnie zostali małżeństwem. Zakochani wzięli już jeden ślub, ale nie miał on mocy prawnej.

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News

Kourtney Kardashian i Travis Baker są małżeństwem. Celebrytka i muzyk wzięli oficjalny ślub

Kortney Kardashian i Travis Baker już raz przysięgali sobie wierność, jednak sama 43-latka przyznała, że ślub nie miał mocy prawnej, ponieważ udzielił im go sobowtór Elvisa Presleya w jednej z popularnych kaplic w Las Vegas. Jak informuje portal TMZ, zdecydowali się na powtórzenie zaślubin, tym razem naprawdę stając się małżeństwem. W niedzielę 15 maja pobrali się w Santa Barbra.

- Przyrzekli sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską - czytamy.

Celebrytka miała być widziana przed jednym z urzędów w białej sukni, towarzyszyli jej babcia Mary Jo oraz ojciec Travisa Randy Baker. Po ceremonii mieli odjechać czarnym kabrioletem z tablicą "just married". Najwyraźniej rozgłos nie jest dla świeżo upieczonych małżonków istotny, TMZ poinformował także, że nie odbyło się huczne wesele z udziałem rodziny. To ciekawe podejście, większość gwiazd traktuje bowiem ślub jak wielkie święto. Być może dla Kardashian ważniejsze jest szczęście niż przepych i obiektywy fotoreporterów.