Zamknij

Koronawirus w rodzinie królewskiej. Choroba dopadła księżną Camillę

14.02.2022 16:36
Camilla Parker i Książę Karol
fot. Instagram.com/clarencehouse

Koronawirus w rodzinie królewskiej nie odpuszcza. Niedawno pojawiły się doniesienia, że książę Karol zaraził się Covid-19 po raz drugi. Teraz pozytywny wynik testu wyszedł też ukochanej Karola - księżnej Camilli.

Koronawirus nie oszczędza nikogo, również członków rodziny królewskiej. Kilka dni temu świat obiegła informacja, że książę Karol po raz drugi zachorował na Covid-19. Podobno 73-latek przechodzi chorobę łagodnie. Niestety, z powodu koronawirusa zmuszony jest pozostać na izolacji i nie może wykonywać swoich obowiązków stacjonarnie.

"Jego Wysokość jest głęboko rozczarowany, że nie może uczestniczyć w dzisiejszych wydarzeniach w Winchesterze i będzie szukał możliwości zmiany terminu swojej wizyty tak szybko, jak to możliwe" - donosił "Daily Mail".

Zobacz też: Skandal w rodzinie królewskiej. Książę Karol zdradza żonę ze słynną aktorką? Camilla jest wściekła

Koronawirus w rodzinie królewskiej. Choroba dopadła księżną Camillę

Nie wiadomo jednak, czy choroba ominęła mamę Karola - Królową Elżbietę. Pewne jest, że nie oszczędził żony księcia Karola - księżnej Camilli.

Jak przekazał rzecznik Clarence House, oficjalnej siedziby księcia Walii i jego żony, Camilla Parker Bowles, podobnie jak jej mąż, została poddana izolacji. Rzecznik zapewnił też, że rodzina królewska przestrzega wszystkich obowiązujących w Wielkiej Bratani restrykcji wprowadzonych w związku z pandemią COVID-19. Z kolei serwis dailymail.co.uk zwraca uwagę, że księżna Camilla zaraziła się koronawirusem, mimo że wcześniej przyjęła trzy dawki szczepionki. Jak podkreślają przedstawiciele monarchii zarówno książę Karol, jak i jego ukochana chorobę przechodzą łagodnie, a ich stan jest stabilny.