Zamknij

Koronawirus w "Tańcu z gwiazdami". Trzy osoby nie wystąpią w dzisiejszym show

09.10.2020 15:24
Taniec z gwiazdami
fot. Piotr Molecki/East News

W ósmym odcinku "Tańca z gwiazdami 11" zabraknie jednej pary. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova otrzymali pozytywny wynik testu na koronawirusa. Polsat poinformował, że kwarantannę musi przejść również Jan Kliment partnerujący Annie Karwan.

Ósmy odcinek "Tańca z gwiazdami 11" w piątek 9 października odbędzie się bez udziału Jana Klimenta oraz Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej. Tancerz musi przejść kwarantannę w związku z tym, że jego żona Lenka Klimentowa i Bogdan Kalus są zakażeni koronawirusem. Cała trójka nie pojawi się w dzisiejszym odcinku. Tańcząca z Klimentem Anna Karwan została na razie bez partnera. O tym, z kim wokalistka wystąpi w piątkowy wieczór widzowie mają dowiedzieć się niebawem.

Pandemia koronawirusa po raz kolejny pokrzyżowała plany produkcji 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Program przerwano w marciu po raptem dwóch odcinkach, z czego jeden odbył się bez udziału publiczności. "Dancing with the Stars" powrócił na antenę 4 września, lecz w niepełnym składzie - z udziału zrezygnowali aktor Marcin Bosak i tancerka Janja Lesar. Wkrótce grono gwiazd uszczupliło się o kolejnego uczestnika. Sylwester Wilk opuścił "Taniec z gwiazdami" ze względu na kontuzję

Taniec z gwiazdami: Jak Kliment i Bogdan Kalus przechodzą kwarantannę 

Dzisiejszy "Taniec z gwiazdami" odbędzie się bez udziału publiczności. Wszystko przez konieczność zachowania warunków szczególnego bezpieczeństwa. Na planie "Tańca z gwiazdami" pojawił się koronawirus. Polsat poinformował na Instagaramie, że Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa otrzymali pozytywny wynik testu na COVID-19, w związku z czym zostali wykluczeni z udziału w dzisiejszym odcinku. Z kolejnego komunikatu dowiadujemy się, że również Jan Kliment musiał poddać się kwarantannie i nie zatańczy z Anną Karwan. 

WAŻNY KOMUNIKAT. W dzisiejszym odcinku "Tańca z gwiazdami" niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej, którzy są na kwarantannie. Dzisiejszy odcinek odbędzie się bez udziału publiczności. Jan Kliment również musiał się poddać kwarantannie i nie zobaczymy go w dzisiejszym odcinku. Wkrótce poinformujemy Was, z kim zatańczy dziś Ania Karwan. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia - czytamy w oświadczeniu.