Zamknij

Kolejna Polka podbija scenę "Mam talent". Alicja Kowalska ze złotym przyciskiem od jurorów

18.08.2022 13:46
Kolejna Polka podbija scenę "Mam talent". Alicja Kowalska ze złotym przyciskiem od jurorów
fot. Screen

Mam talent. Kolejna Polka zachwyciła jury w zagranicznej edycji programu. Kim jest Alicja Marta Kowalska, której występ również nagrodzono "złotym przyciskiem"?

"Mam talent" to program, który doczekał się wielu edycji w niemal każdym zakątku świata. Dużą popularnością w Polsce cieszy się amerykańska wersja talent show, w której pojawiła się Polka, Sara James.

Mam talent. Kolejna Polka zachwyciła jury w zagranicznej edycji programu

Młoda artystka ma już na koncie liczne sukcesy takie jak wygrana w "The Voice Kids" oraz reprezentowanie Polski podczas Eurowizji Junior 2021. Postanowiła jednak spróbować swoich sił za granicą. Pojawiła się na castingu w amerykańskim "Mam talent" i oczarowała jury, które nie tylko nagrodziło ją owacjami na stojąco, ale również "złotym przyciskiem", który automatycznie awansował ją do finałów show.

Okazuje się, że Sara James nie jest jedyną uczestniczką zagranicznego "Mam talent", która poruszyła serca jurorów. W Indonezyjskiej wersji programu pojawiły się dziewczynki z grupy cyrkowej Girls in the Clouds.

Kolejna Polka w zagranicznym "Mam talent". Kim jest Alicja Marta Kowalska?

Wśród nich na scenie swój talent zaprezentowała Alicja Marta Kowalska, która mieszka z rodzicami na Bali. Chociaż jurorzy mieli kilka uwag do występu, poruszył ich pokaz, a dziewczynki opuściły program ze "złotym przyciskiem" w kieszeni. 

Alicję Martę Kowalską można znaleźć na Instagramie, gdzie dzieli się swoją pasją. Dziewczynka należy do Bali Circus Academy, tam razem z rówieśnikami trenuje i rozwija talent.

Mama Alicji, Lidia Zalewska kibicuje swojej córce. Zamieściła na Instagramie wpis, w którym opowiedziała o wyjątkowym hobby pociechy.

Oto opowieść o pasji, wytrwałości i wyjściu ze strefy komfortu, aby podążać za wielkimi marzeniami. Oto inspiracja dla wszystkich. Nasza córka w ciągu dwóch lat przeszła długą drogę od nieśmiałej introwertyczki do prawdziwej performerki. Chcemy pokazać, że każdy może tego dokonać.