Zamknij

Klaudia El Dursi przeżywa chorobę syna. "Nie dawał nam w ogóle żadnych sygnałów"

23.12.2021 11:43
Klaudia El Dursi
fot. Instagram.com/ Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi na co dzień jest spełnioną mamą dwóch synów: Dawida oraz Jasia. Młodsza latorośl celebrytki ma problemy ze zdrowiem, a dokładniej ze wzrokiem. O tym, co dokładnie jest 5-letniemu Jasiowi, Klaudia opowiedziała na Instagramie.

Klaudia El Dursi realizuje się zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Gwiazda "Hotel Paradise" na co dzień jest spełnioną mamą dwóch synów: 10-letniego Dawida i 5-letniego Jasia. Niestety, ostatnio gwiazda dowiedziała się, że młodszy synek ma problemy zdrowotne. Jaś ma poważną wadę wzroku, a o szczegółach Klaudia opowiedziała na Instagramie.

"Cóż to za dzień zwariowany, naprawdę. Słuchajcie, takiego obrotu sprawy to się naprawdę nie spodziewałam. Bardzo ciężko jest mamie usłyszeć taką diagnozę, że twoje dziecko ma bardzo skomplikowaną, ciężką wadę wzroku, że niedowidzi, bo Jasiu ma prawie pięć, plus jeszcze prawie cztery astygmatyzmu. Na pewno źle to mówię, ale po prostu się nie znam. Ja mam bardzo dobry wzrok i nigdy nie miałam do czynienia z wadą wzroku, więc jest mi ciężko się na ten temat wypowiedzieć. W każdym razie ta wada jest dosyć poważna" - powiedziała zmartwiona El Dursi.

Zobacz też: Klaudia El Dursi pozuje w bieliźnie na śniegu: Fani podzieleni. "Kiedy wszystko zostało pokazane"

 Klaudia El Dursi przeżywa chorobę syna. "Nie dawał nam w ogóle żadnych sygnałów"

Celebrytka nie ukrywa, że jest zaskoczona tą diagnozą. Do tej pory chłopiec nie skarżył się na problemy ze wzrokiem.

"No, Boże, taka bezradność rodzica, taka jakaś totalna niemoc i dziwię się, że wcześniej tego nie dostrzegliśmy. Jaś naprawdę ma takie bystre oczy, wszystko dostrzeże, wszystko zauważy. Nie dawał nam w ogóle żadnych sygnałów, że coś może być z tym jego wzrokiem. Więc ta informacja nas naprawdę zszokowała" - powiedziała 32-letnia gwiazda.

Jak się okazuje, 5-letni Jasio będzie musiał nosić okulary. Klaudia wyraźnie podkreśliła, że chłopiec już teraz zapowiedział, że nie będzie z nich korzystać. Gwiazda zaznacza jednak, że noszenie okularów w jego przypadku to konieczność.

"Oczywiście wiadomo, że to nie jest żadna ciężka choroba i wiele dzieciaczków nosi okulary, więc do tej grupy teraz dołączy teraz Jasiu. Będziemy mieli małego, słodkiego okularnika w domu. Mam tylko nadzieję, że będzie nosił te okulary, bo już nam się stawia i buntuje, że on absolutnie okularów nie będzie nosił, ale jest to konieczność, żeby ten wzrok się nie pogorszył. A może uda się jeszcze trochę tę wadę skorygować. Także trzymajcie kciuki za Jasia" - poprosiła fanów El Dursi.