Zamknij

Klaudia El Dursi poinformowała o stanie syna. Chłopiec niedawno trafił do szpitala

12.03.2021 16:05
Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

Klaudia El Dursi w ubiegły weekend poinformowała o hospitalizacji swojego syna. Przebywająca na Zanzibarze prowadząca "Hotel Paradise" potrzebowała pilnie udać się z chłopcem do Polski. Jak obecnie czuje się synek Klaudii El Dursi? 

Klaudia El Dursi zaniepokoiła fanów informacją o swoim synu. Była uczestniczka "Top Model", która obecnie prowadzi reality show "Hotel Paradise", poprosiła internautów o pomoc w załatwieniu lotu czarterowanego z Zanzibaru do Polski. Przebywający na wyspie syn gwiazdy trafił do szpitala, lecz modelka wolała kontynuować leczenie w kraju. Następnego dnia El Dursi przekazała, że sytuacja jest opanowana. 

Klaudia El Dursi poprosiła fanów o pomoc. Jej synek trafił do szpitala na Zanzibarze

Hotel Paradise: Klaudia El Dursi o stanie syna. Jaś przebywał w szpitalu 

Klaudia El Dursi najgorsze ma już za sobą. Gwiazda programu "Hote Paradise" poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że jej syn otrzymał fachową pomoc i czuje się już znacznie lepiej. 

Kochani! Po sytuacji związanej z niespodziewaną wizytą w szpitalu i perturbacjami zdrowotnymi mojego Jasia otrzymałam od Was setki wiadomości ze wsparciem i mnóstwem dobrej energii, za co bardzo dziękuję. Czuję się w obowiązku uspokoić Was, że na całe szczęście wszystko już się unormowało. W szpitalu zapewniono nam należytą opiekę, mieliśmy również wsparcie polskich lekarzy, którzy są tutaj na Zanzibarze, za co jestem ogromnie wdzięczna. Janek czuje się już znacznie lepiej. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję - przekazała na Instagramie Klaudia El Dursi.

Szefowa reality show nie zdradziła jednak, co dolegało jej synkowi.