Zamknij

Klaudia El Dursi pochwaliła się nową fryzurą. Nie wszystkim się podoba: "Jak mop" [FOTO]

23.04.2021 10:02
Klaudia El Dursi
fot. VIPHOTO/East News

Klaudia El Dursi przeszła spektakularną metamorfozę. Modelka i prowadząca "Hotelu Paradise" pochwaliła się nową fryzurą przed fanami. Nie wszyscy zareagowali pozytywnie na jej odmieniony wygląd.

Klaudia El Dursi dała się poznać widzom TVN jako uczestniczka programu "Top Model". Początkująca modelka nie trafiła do finału, jednak nie przeszkodziło jej to w osiąganiu dalszych sukcesów w show-biznesie. El Dursi przyjęła propozycję prowadzenia programu "Hotel Paradise". Randkowe show z miejsca stało się hitem, a obecnie emitowana jest trzecia edycja. Podczas nagrań na Zanzibarze prowadząca postanowiła zaszaleć z fryzurą.

- Natchniona Afrykańską kulturą, zaszalałam i oto są. Co uważacie, pasują mi? - zapytała pod zdjęciem, na którym chwali się wyglądem po metamorfozie. Klaudia El Dursi postawiła na drobne warkoczyki, stylizowane na dredy. Na reakcje internautów nie musiała długo czekać.

Zobacz także: Klaudia El Dursi poinformowała o stanie syna. Chłopiec niedawno trafił do szpitala

Klaudia El Dursi przeszła metamorfozę [FOTO]

Klaudia El Dursi zainteresowała nową fryzurą szerokie grono obserwatorów. Nie wszyscy pozytywnie zareagowali na metamorfozę celebrytki. Część osób twierdzi, że dużo lepiej wygląda w swoich naturalnych włosach. "Zdecydowanie nie", "Postarzają cię", "Lepiej, jak masz swoje naturalne", "Jak mój mop w szafie" - surowo ocenili internauci.

Inni głośno komplementują urodę gwiazdy "Hotelu Paradise": "Ładnemu we wszystkim ładnie", "Cudownie", "Ale bosko".

Jak wam się podoba?