Zamknij

Klaudia El Dursi o powrocie dzieci do szkół. Martwi się o synów?

28.08.2020 20:14
Klaudia El Dursi
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Klaudia El Dursi stara się godzić karierę w show-biznesie z życiem rodzinnym. Modelka ma dwóch synów: 10-letniego Dawida i 5-letniego Jasia. Nic dziwnego, że martwi ją nadchodzące rozpoczęcie roku szkolnego. Wielu rodziców zastanawia się, jak będzie wyglądała nauka ich pociech w trakcie pandemii koronawirusa.

Klaudia El Dursi jest mamą dwóch chłopców. 10-letni Dawid już wkrótce wróci do szkoły, aby rozpocząć kolejny rok nauki i jednocześnie spotkać się ze znajomymi, których nie widział przez wiele miesięcy. Wiosną 2020 roku w całej Polsce wprowadzone zostało nauczanie zdalnie, aby zmniejszyć tempo transmisji koronawirusa. Teraz, mimo rosnącej dziennej liczby zachorowań, Ministerstwo Edukacji podjęło decyzję o normalnym powrocie dzieci do placówek szkolnych we wrześniu.

Wielu rodziców zastanawia się, co czeka ich pociechy. Niektórzy podejrzewają, że po kilku tygodniach normalnego nauczania wzrost zakażeń będzie na tyle duży, iż uczniowie ponownie będą musieli kształcić się w domu. Inni uważają, że powrót dzieci do szkoły jest niezbędny, aby mogły się uczyć i pogłębiać przyjaźnie. Co na ten temat myśli Klaudia El Dursi? Okazuje się, że młoda mama jest pełna obaw.

Zobacz także: Klaudia El Dursi kusi nagimi pośladkami. Pokazała gorące zdjęcie z łóżka [FOTO]

Klaudia El Dursi komentuje decyzję o powrocie dzieci do szkół

Klaudia El Dursi przyznała, że martwi się nadchodzącymi zmianami. Ma sporo obaw odnośnie powrotu dzieci do szkół.

- Obawiam się o powrót dzieci do szkoły. Jest dziwny czas, że powrót do szkoły jest owiany lękiem i jedną wielką niewiadomą. Trzeba to jakoś przetrwać - powiedziała w rozmowie z "Pudelkiem".

Podzielacie jej obawy?