Zamknij

Kelly Osbourne jest w ciąży. „Jestem ekstatycznie szczęśliwa!”

13.05.2022 12:03
Kelly Osbourne
fot. screen Instagram kellyosbourne

Kelly Osbourne podzieliła się z fanami iście radosną nowiną. Artystka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Przez ostatnie miesiące nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych, ale teraz nie musi już ukrywać ciążowego brzuszka.

Kelly Osbourne to 37-letnia brytyjska piosenkarka, aktorka, a także projektantka mody. Jest córką znanego muzyka, Ozzyego Osbourne’a, członka Black Sabbath. Sławę zdobyła już w wieku 18 lat, kiedy to wzięła udział w rodzinnym show „Rodzina Osbourne’ów”. Potem z sukcesami zajęła się muzyką, a w 2004 roku wydała ostatnią płytę. Artystka jest też niektórym znana ze swoich wyznań na temat narkotyków i licznych metamorfoz.

Zobacz także: Britney Spears jest w ciąży: „Zrobiłam test”. Obawia się paparazzich

Kelly Osbourne jest w ciąży

Córka Ozzy’ego Osbourne’a znalazła motywację i wyszła z nałogu. Udało jej się również mocno schudnąć, co jest zasługą resekcji żołądka. Dziś jest „czysta”. 37-latka w jednym z wywiadów przyznała, że nie sądziła, że w ogóle dożyje swoich 35. urodzin.

- Nie sądziłam, że dożyję 35. roku życia. Wielu moim przyjaciołom się to nie udało, a pochowanie ich było czymś naprawdę trudnym. Długo nosiłam w sobie poczucie winy ocalałej. Dziś od prawie trzech lat jestem trzeźwa – opowiadała w podcaście „The Recovery”.

Teraz piosenkarka i aktorka z nieukrywaną radością ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Na razie nie ujawniła płci ani terminu porodu.

- Wiem, że przez ostatnie kilka miesięcy byłam bardzo cicho, więc pomyślałam, że podzielę się z wami wszystkimi, dlaczego… Nie mogę się doczekać, aby ogłosić, że zostanę mamą. Powiedzieć, że jestem szczęśliwa, to jak nic nie powiedzieć. Jestem zachwycona! - pisze podekscytowana Kelly Osbourne.

Kim jest ojciec dziecka? Wiele wskazuje na to, że może nim być Sid Wilson – 45-letni członek zespołu Slipknot, z którym Kelly Osbourne jest widywana od jakiegoś czasu. W Walentynki potwierdziła, że są w związku, a osobiście znają się od 20 lat.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska