Zamknij

Keira Knightley zaraziła się koronawirusem. "Czuję się paskudnie"

30.11.2021 10:34
Keira Knightley
fot. Rex Features/East News

Keira Knightley zaraziła się koronawirusem. Choroba nie ominęła również męża aktorki oraz jej dzieci. Gwiazda zdradziła, jak się czuje.

Keira Knightley zaraziła się koronawirusem. Zakażone są również dzieci aktorki oraz jej mąż - James Righton, muzyk grupy Klaxons. Keira Knightley w wywiadzie z magazynem "Stella", który jest dodatkiem do "Sunday Telegraph", poinformowała, że czuje się "wykończona" i "czuje się paskudnie", ponieważ zachorowała na COVID-19. 

Zobacz też: Keira Knightley zagrała „Despacito” na zębach. Nietypowy talent znanej aktorki [WIDEO]

Keira Knightley zaraziła się koronawirusem. "Czuję się paskudnie"

Gwiazda podkreśliła, że obie córki miały pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Z kolei jej mąż James Righton - klawiszowiec grupy Klaxons, przechodzi COVID-19 bezobjawowo. Aktorka podkreśliła też, że jest zaszczepiona.

Keira Knightley zadebiutowała w wieku siedmiu lat rolą w serialu telewizyjnym "Screen One". Dwa lata później zagrała w swoim pierwszym filmie fabularnym "A Village Affair". Sukces przyszedł wraz z otrzymaniem drugoplanowej roli służącej królowej Amidali w filmie "Gwiezdne wojny: część I- Mroczne widmo. Jednak przełomowa rola w karierze aktorki to "Podkręć jak Beckham".

Aktualnie 36-letnia aktorka, której sławę przyniosły między innymi role w serii filmowej "Piraci z Karaibów" oraz "Pokucie", promuje właśnie swój najnowszy film "Silent Night" w reżyserii Camille Griffin. To połączenie komediodramatu i horroru. Jedną z drugoplanowych ról zagrała Lily-Rose Depp.