Zamknij

Kayah została gwiazdą reality-show. W "Powerwoman" odkryje swoje sekrety? "Życie od zaplecza"

19.05.2022 13:25
Kayah
fot. screen: Instagram / kayah_official

Kayah, która znana była z chronienia swojej prywatności, została gwiazdą reality-show. Piosenkarka będzie jedną z gwiazd nowego programu "Powerwoman", w którym pokaże swoje życie i opisze drogę na szczyt.

Kayah, czyli Katarzyna Rooijens, to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek i producentek oraz jedna z najprężniej działających w krajowym biznesie muzycznym kobiet. Założycielka wytwórni płytowej Kayax na scenie zadebiutowała w 1988 roku piosenką "Córeczko". Ogromną popularność przyniosła jej wydana 7 lat później druga płyta "Kamień", z której pochodzi przebój "Fleciki". Na kolejnym albumie pojawiły się kolejne hity, w tym "Na językach" i "Supermenka". Ogromnym sukcesem okazała się współpraca Kayah z Goranem Bregoviciem, wspólnie napisali uwielbiane przez słuchaczy utwory "Śpij kochanie, śpij", "Prawy do lewego" i  wiele innych. Dosyć powiedzieć, że pochodząca z Warszawy artystka ma na swoim koncie cztery platynowe płyty oraz po jednej podwójnie platynowej i diamentowej. Doskonale odnalazła się w telewizji, zdobywając sympatię widzów jako jurorka "The Voice od Poland" i prowadząca "To było grane".

Choć Kayah często pojawia się w mediach, nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie można znaleźć zdjęcia i nagrania związane z jej życiem zawodowym, ale nie daje mediom "wejść do swojego domu". To jednak już niedługo się zmieni, artystka postanowiła zrobić wyjątek i zdradzić fanom swoje sekrety w nowym reality-show "Powerwoman".

Polskie gwiazdy jednego utworu. Sprawdź, czy ich pamiętasz
9 Zobacz galerię
fot. MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/Eastnews

Kayah gwiazdą reality-show. Wokalistka wystąpi w nowym programie "Powerwoman"

"Powerwoman" to nowy program, który jesienią 2022 roku pojawił się na platformie Viaplay. Produkcja oparta na skandynawskim formacie przedstawi widzom sylwetki silnych kobiet, które dzięki pasji i zaangażowaniu odniosły sukces. Będziemy mogli zobaczyć fragmenty życia osobistego i zawodowego projektantki Gosi Baczyńskiej, pisarki Katarzyny Puzyńskiej, trenerki biznesu Kamili Rowińskiej, założycielki fundacji "Spa for Cancer" Anny Henckiej-Zyser i właśnie Kayah. Wokalistka nie ukrywa, że jest podekscytowana programem.

- Kobieta pełna energii, choć czasem chcąca schować się w zaciszu domu z wizją, choć czasem wątpiąca w siebie, pełna marzeń i celów, choć czasem robiąca krok w tył po dwóch krokach w przód, z misją i chęcią pomagania, choć czasem sama potrzebująca pomocy. To Power Woman, Kobieta taka jak Ty! Poznaj nas bliżej już jesienią, a zobaczysz, że mamy więcej wspólnego niż nam się może wydawać. Premiera "Powerwoman Polska" już jesienią na Viaplay. Poznacie moje i tych wspaniałych Kobiet życie od zaplecza, tam, gdzie mało kto nas widzi. PS. Jeśli spotkacie mnie gdzieś w otoczeniu kamer, to dlatego, że właśnie oni wszędzie za mną chodzą - czytamy w poście gwiazdy.

Tak ciekawa osoba, jaką bez wątpienia jest Kayah, z pewnością wniesie do programu wiele dobrego. Z niecierpliwością czekamy na premierę.