Zamknij

Katarzyna Warnke przekazała na licytację WOŚP zdjęcie topless. To efekt sesji dla "Playboya" [FOTO]

24.01.2022 16:24
Katarzyna Warnke
fot. screen: YouTube

Katarzyna Warnke postanowiła pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i wystawiła na aukcję swoje zdjęcie topless pochodzące z sesji dla magazynu "Playboy". Fotografię opublikowała w mediach społecznościowych. 

Katarzyna Warnke to jedna z najpopularniejszych obecnie polskich aktorek, która rozgłos zawdzięcza między innymi rolom w filmach kontrowersyjnego reżysera Patryka Vegi. Mogliśmy oglądać ją w obu częściach "Kobiet mafii", wcieliła się także w doktor Magdę w "Botoksie". Na swoim koncie ma kreacje w takich produkcjach jak "Teraz albo nigdy!", "Chyłka" czy "Pan T.". Ostatni raz mogliśmy oglądać ją na ekranie w 2020 roku, w serialu "Pętla" zagrała prokurator Alicję Konarską. Prywatnie od 2016 roku jest żoną aktora Piotra Stramowskiego, trzy lata po ślubie powitali na świecie córeczkę Helenę.

Warnke znana jest z otwartości i bezkompromisowości. Aktorka wielokrotnie wzbudzał kontrowersje publicznymi wystąpieniami i szczerymi wypowiedziami. Nie jest także tajemnicą, że nie wstydzi się swojego ciała, w mediach społecznościowych często publikuje zdjęcia z rozbieranych sesji zdjęciowych lub pozuje w skąpym strojach. Jej rozbierane fotografie pojawiły się także w magazynie "Playboy". To właśnie jedno ze zdjęć z sesji aktorka postanowiła wystawić na licytację, która wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Nagi instynkt - Sharon Stone - kadr z filmu
10 Zobacz galerię
fot. Cover Images/EAST NEWS

Katarzyna Warnke wystawiła na licytację zdjęcie topless. Aktorka pozowała dla "Playboya"

Na profilu Katarzyny Warnke na Instagramie pojawiło się zmysłowe zdjęcie, które pochodzi z sesji zdjęciowej dla magazynu "Playboy". Fotografię w dużym formacie otrzyma osoba, która zwycięży w licytacji, z której pieniądze zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Jeśli ktoś chciałby wejść w posiadanie tego zdjęcia w rozmiarze A0, pić poranną kawkę zawieszając oko na moich plecach, patrzeć na otwarte drzwi i zrelaksowaną postać, jako na dobrą wróżbę na przyszłość (bo tak interpretuję ten akcik). Jest taka możliwość. To zdjęcie z mojej sesji do "Playboya" - jednego z ostatnich numerów wydania polskiego. Kocham jego elegancję i nastrój beztroski. Tak chciałabym czuć się każdego dnia, i tego życzę właśnie osobie, która wylicytuje to zdjęcie dla Fundacji WOŚP. Zapraszam was serdecznie! Fot. Hanna Barbes. Łączmy przyjemne z pożytecznym - napisała Warnke.

Pod postem aktorki pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy internautów, którzy chwalili nie tylko zdjęcie i urodę Kasi, ale także jej charakter.

- Wow, wow czuję, że padnie jakiś rekord. Piękna niczym Bogini Afrodyta.

- Doskonała fotografia, nawet nie wymaga zachęty do licytacji, uważam. Zaproszenie napisane cudownie, w taki też sposób interpretuję. Będę miał oko, bo nie dość ze pani Katarzyna to i WOŚP.

- Jesteś jedną z piękniejszych osób, jakie mam przyjemność obserwować. I wcale nie chodzi mi o walory fizyczne - czytamy.

Miejmy nadzieję, że zdjęcie Katarzyny przyniesie WOŚP jak najwięcej pieniędzy.