Zamknij

Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż. Gwiazda "Na dobre i na złe" pokazała piękne zdjęcia [FOTO]

25.06.2020 08:47
Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż. Gwiazda "Na dobre i na złe" pokazała piękne zdjęcia [FOTO]
fot. Viphoto/ East News

Katarzyna Dąbrowska, najbardziej znana widzom z serialu "Na dobre i na złe" wzięła ślub. 36-letnia aktorka pochwaliła się z pięknymi fotografiami z sesji zdjęciowej, w której wzięła udział ze swoim ukochanym.

Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub. Gwiazda pokazała piękne zdjęcia z sesji zdjęciowej

Katarzyna Dąbrowska zmieniła stan cywilny. Piękna aktorka, znana m.in. z roli Wiki Consalidy wzięła ślub. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z sesji ślubnej razem z ukochanym. Z podpisu do zdjęcia można wywnioskować, że uroczystość odbyła się kilka dni temu - 20 czerwca. Piękne fotografie w stylizacjach ślubnych wzbudziły zachwyt fanów Katarzyny Dąbrowskiej. "Wszystkiego najlepszego, dużo pogodnych dni", "gratulacje, jacy piękni wy", "piękni, ogromne gratulacje" - pisali wielbiciele aktorki.

Katarzyna Dąbrowska: Kim jest mąż aktorki?

Katarzyna Dąbrowska to gwiazda, która bardzo mało mówi o swoim życiu prywatnym. Rzadko pokazuje się też ze swoim ukochanym na show-biznesowych wyjściach. Wybrankiem jej serca jest reżyser teatralny - Jarosław Tumidajski. Zakochani po raz pierwszy pokazali się publicznie na Festiwalu Filmowym w Gdyni w 2019 roku.

Katarzyna Dąbrowska to aktorka, która na swoim koncie ma mnóstwo ról filmowych, teatralnych i serialowych. Aktorka jest otwarta na wiele dziedzin sztuki, również na muzykę. W 2017 roku wydała płytę Warszawskie Tango Elektryczne we współpracy z zespołem Warsaw Tango Group. Z kolei w  2019 r. wzięła udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", w którym zajęła drugie miejsce.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl