Zamknij

Kasia Tusk pokazała wiadomość od rosyjskiej fanki. "Nie chcieliśmy takiego prezydenta"

28.02.2022 12:24
Kasa Tusk
fot. Instagram.com/ Make Life Easier

Kasia Tusk podzieliła się z fanami wiadomością od fanki z Rosji. Internautka przeprosiła za swój kraj, podkreślając, ze większość obywateli Rosji nie chciała takiego prezydenta, jakim jest Putin, ani tym bardziej rozgrywającej się od kilku dni wojny z Ukrainą.

Kasia Tusk podobnie jak mnóstwo zwykłych obywateli czy gwiazd na bieżąco informuje o tym, jak m.in. pomóc mieszkańcom Ukrainy, którzy uciekają do Polski z ogarniętej krajem wojny, którą kilka dni temu rozpoczął Władimir Putin. Autorka bloga Make Life Easier postanowiła udostępnić wiadomość, którą dostała od fanki z Rosji. W przesłanej do Kasi wiadomości internautka m.in. przeprosiła za swój kraj, podkreślając, że obywatele Rosji wcale nie chcieli takiego prezydenta, ani tym bardziej wojny na Ukrainie.

Zobacz też: Wojna w Ukrainie - najnowsze informacje [RELACJA NA ŻYWO]

Kasia Tusk pokazała wiadomość od rosyjskiej fanki. "Nie chcieliśmy takiego prezydenta"

"Witam. Jestem z Rosji i wierzę, że większość z nas zdaje sobie sprawę z panującej sytuacji. I większość z nas wcale nie chciała wojny, nie chcieliśmy takiego prezydenta. Nie chcieliśmy tych koszmarnych decyzji, które podjęli nasi politycy. Znam wiele osób, które starają się to powstrzymać, ale Putin się tym nie przejmuje. Bardzo nam przykro, brakuje mi słów, aby wyrazić, jak bardzo. Przepraszam za błędy w każdym znaczeniu tego słowa" – napisała Rosjanka.

To nie pierwszy raz, gdy obywatelka czy obywatel Rosji wyrażają sprzeciw wobec toczących się tragicznych wydarzeń. W ostatnich dniach na ulicach rosyjskich miast odbywały się manifestacje, które zostały przerywane przez tamtejszą policję. Protestować można również na inne sposoby. Ostatnio sieć obiegło zdjęcie kobiety w moskiewskim metrze, która na swoim ubraniu miała niebiesko-żółte barwy, symbolizujące ukraińską flagę.

tusk_kasia_124
fot.
Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official