Zamknij

Kasia Tusk na romantycznym zdjęciu z mężem. Fanki zachwycone [FOTO]

26.04.2022 14:07
Kasia Tusk
fot. Instagram.com/ Kasia Tusk

Kasia Tusk bardzo rzadko pokazuje swojego męża na Instagramie. Tym razem blogerka zrobiła wyjątek i opublikowała romantyczną fotografię z ukochanym - Stanisławem Cudnym.

Kasia Tusk bardzo dba o swoje życie prywatne. Blogerka rzadko pokazuje na Instagramie męża i córeczki. Teraz postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała uroczą fotografię z mężem - Stanisławem Cudnym.

"Ile to się trzeba naćwierkać, żeby przyszła ta wiosna" - napisała Kasia obok zdjęcia. Fanki były zachwycone romantycznym ujęciem, a w komentarzach nie zabrakło wielu ciepłych słów. "Ile miłości na zdjęciu, piękna relacja. Rodzinna i ciepła", "jakie piękne zdjęcie", "jak ostatnia scena w Nothing Hill", "piękna para" - zachwycały się wielbicielki Tusk.

Zobacz też: Kasia Tusk pokazała wiadomość od rosyjskiej fanki. "Nie chcieliśmy takiego prezydenta"

Kasia Tusk na romantycznym zdjęciu z mężem. Fanki zachwycone [FOTO]

Kasia Tusk i Stanisław Cudny tworzą udany związek od wielu lat. Zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w 2014 roku. Kasia i Stanisław doczekali się dwóch wspaniałych córeczek. Kilka miesięcy temu młodsza pociecha autorki bloga "Make Life Easier" trafiła do szpitala. Tusk bardzo przeżyła całą sytuację i na bieżąco relacjonowała swoim fanom całą sytuację.

"Kwestia kilkunastu, a może nawet kilku godzin nim doszłoby do sepsy, bo parametry stanu zapalnego były już bardzo niepokojące i pogarszały się dosłownie z chwili na chwilę" - pisała Kasia Tusk. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a Kasia może w pełni cieszyć się macierzyństwem.